زامبی های دونده Corridor Z – The Zombie Runner اندروید

نسخه معمولی + نسخه مود شده

Corridor Z – The Zombie Runner بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز از استودیوی بازیسازی Mass Creation می باشد که برای اسمارت فونهای اندرویدی عرضه شده است. بازی که در آن شما در نقش یک قهرمان برای نجات دادن شهر ظاهر خواهید شد!

Corridor-Z---The-Zombie-Runner

ویژگی ها:

  • تجربه هیجان انگیز ترین بازی سبک دوندگی سال در گوشی
  • هیجان بسیار بالا به همراه گیم پلی بسیار زیبا و جذاب
  • کمک کردن به افراد مختلف و نجات آنها از دست زامبی ها
  • گرافیک بسیار عالی و زیبا
  • کشف دلیل انتشار ویروس زامبی ها
  • قابلیت نگهداری کردن اسلحه های قدرتمند با قابلیت آپگرید

 

Corridor Z – The Zombie Runner داستان شهری می باشد که به دلیل انتشار نوعی ویروس آلوده، بیشتر مردم آن اعم از زن و مرد به زامبی تبدیل شده اند. زامبی های خونخواری که به دنبال خوردن گوشت و خون هستند. آنها موفق شده اند به مناطق مختلف شهر اعم از باشگاه ها و مدرسه و … وارد شوند.

حال در Corridor Z – The Zombie Runner شما به عنوان یک قهرمان، وظیفه دارید که از شهر در برابر این زامبی ها حفاظت کنید و اجازه ندهید که آنها شهر را به دست بگیرند. در این بازی، تحت عنوان کاراکترهای مخلتف می توانید به مبارزه با زامبی ها و انها را نابود کنید. شما در بازی به صورت دائم در حال دویدن هستید و زامبی ها نیز به دنبال شما خواهند بود. سلاح های مختلفی برای شما وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. همچنین این سلاح ها قابلیت آپگرید دارند و می توانید قدرت های آنها را افزایش دهید.

محیط Corridor Z – The Zombie Runner بسیار عالی طراحی شده است و صداگذاری بسیار حرفه ای و عالی، سبب افزایش هرچه بیشتر هیجان این بازی شده است. این بازی دارای گرافیکی بسیار عالی می باشد که به طور حتم شما را شگفت زده خواهد کرد!