World Cricket Championship 2 - WCC2

بازی مسابقات جهانی کریکت World Cricket Championship 2

عرضه شده توسط استودیوی Nextwave Multimedia

بیش از 10 میلیون دانلود از پلی استور

+ به همراه نسخه مود شده

نسخه دوم بازی

اگر از علاقه مندان به بازی های ورزشی و به خصوص ورزش کریکت هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه بازی اندروید World Cricket Championship 2 را از دست ندهید. این بازی محصولی از Nextwave Multimedia می باشد و می توان از آن به عنوان یکی از بهترین شبیه سازهای کریکت نام برد که در آن می توانید تجربه بی نظیری از این بازی را به دست بیاورید.

ویژگی ها:

  • 45 روش مختلف برای پرتاب توپ شامل حرکت های shot, Dil-Scoop, Upper-cut و …
  • لذت بردن از تورنومنت های جذاب و سرگرم کننده
  • توپ های بسیار واقعی با رنگ های مختلف مخصوص کریکت
  • افزایش مهارت های بازیکنان در طول بازی
  • وجود مهارت های منحصر به فرد برای هریک از بازیکنان
  • تیم های بین المللی مختلف
  • حالتی برای به چالش کشاندن دوستان

World Cricket Championship 2 شبیه ساز واقعی بازی کریکت برای گوشی های اندرویدی می باشد که در آن شما می توانید در مسابقات مختلف جهانی شرکت کرده و تلاش کنید تا به پیروزی برسید. در این بازی شاهد حضور های بین المللی مختلف خواهید بود که می توانید از میان آنها تیم دلخواه را انتخاب کنید و با استفاده از همان بازی ها را انجام دهید و در چالش ها شرکت کنید. تورنومنت های مختلفی در این بازی، برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. شما می توانید در حالت های مختلف به انجام بازی پرداخته و حریف هایتان را شکست دهید تا بیشترین امتیازات را از آن خود کنید.

بازی World Cricket Championship 2 به شکل بسیار عالی دارای واقع گرایی بالایی می باشد. در این بازی حتی طراحی توپ ها نیز به بهترین شکل ممکن انجام شده است و واقع گرایی بی نظیری در آن شاهد خواهید بود. همچنین در طول بازی نیز شاهد افزایش مهارت های بازیکنان خواهید بود. ممکن است بازیکنی در زمین در ابتدا خوب بدرخشد و به دلیلل تشویق هایی که توسط تماشاچی ها انجام می شود، باعث افزایش قدرت و مهارت از پیش تعیین نشده آن بازیکن می شود.

بازی “مسابقات کریکت جهانی” دارای گیم پلی بسیار عالی و سرگرم کننده ای می باشد. در این بازی شاهد گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای خواهید بود. جزئیات بازی به خوبی طراحی شده است و حتی بر روی ریزترین جزئیات نیز، طراحان وقت بسیار زیادی صرف کرده اند تا یک بازی بی نظیر و بسیار عالی ایجاد کنند. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت برترین های اندروید دریافت کنید.