Crossbow Warrior William Tell

بازی جذاب و سرگرم کننده Crossbow Warrior

محصول شرکت Pixcube Games

به همراه فایل دیتا و تریلر رسمی بازی

تست شده توسط APKTops

توجه: این بازی تنها بر روی سیستم عامل های Android 4.3 به بالا اجرا می شود!

بازی Crossbow Warrior یا جنگجوی کماندار یکی دیگر از عناوین شرکت بازی سازی و انیمیشن سازی Pixcube Games کشور سوئیس می باشد. این شرکت از آن جایی که در ساخت انیمیشن ها نیز فعالیت های زیادی دارد، بازی هایی بسیار جذاب و گرافیکی و بسیار شبیه به انیمیشن ها می سازد. بازی Crossbow Warrior یکی از بازی های محبوب این شرکت سوئیسی می باشد. این بازی در عین حال ساده بودن بسیار سرگرم کننده و البته با عناصر بسیار طنزآمیز همراه می باشد. با ما در معرفی بیشتر این بازی همراه باشید.

Crossbow-Warrior

ویژگی ها:

  • گرافیک جذاب و مشابه انیمیشن ها
  • سبک جالب Run & Jump با موضوع ماجراجویانه بازی
  • قابلیت هدف گیری با کمان
  • دارای عناصر طنزآمیز
  • دارای بیش از 34 مرحله
  • دارای مد های مختلف بازی
  • کنترل های آسان
  • دارای بخش داستانی با شخصیت William Tell
  • دارای سیب های مخفی (امتیاز های مخفی) در بازی

بازی Crossbow Warrior

بازی Crossbow Warrior یک بازی در سبک Run & Jump می باشد. شما در نقش قهرمانی با نام William Tell هستید. ویلیام یکی از جنگجویان مسیحی در دوران جنگ های قدیم در اروپا می باشد. او یک جنگجوی کماندار می باشد. شما در نقش ویلیام به سفری دور و دراز می روید و در این سفر می بایست به جنگ با دشمن بزرگ William Tell یعنی Hermann Gessler و سربازان او بروید.

Hermann Gessler پسر شما (Walter) را ربوده است و حالا شما باید برای نجات فرزند خود به دل دشمن بروید. در این بازی به ارتفاعات رشته کوه های آلپ در سوئیس سفر خواهید کرد. شما به عنوان قهرمان یک ملت و همچنین برای فرزند خود به این جنگ می روید. فضای بازی و کار بر روی گرافیک طبیعت در این بازی بی نظیر می باشد. رنگ های زیاد، دقت بالا در جزئیات و گیم پلی روان از جمله مزیت های اصلی بازی Crossbow Warrior می باشد.

اگرچه داستان بازی حماسی به نظر می رسد، اما استفاده از عناصر طنزآمیز به وفور در بازی استفاده شده است. مثلاً سربازهای دشمن انسان هایی دست و پا چلفتی یا چاق و بی مصرف می باشند! اما گول ظاهر این سربازان را نباید بخورید. آن ها می توانند به اندازه کافی خطرناک باشند. همچنین بازی در دو سبک اصلی دنبال می شود. یکی در سبک دو بعدی و از چپ به سمت راست و سبک دوم که به عنوان مراحل Bonus نیز می باشد از نمای پشت بوده و در این حالت شخصیت بازی فقط می دود و شما وظیفه کنترل آن را دارید تا با موانع برخورد نکند یا در رودخانه نیفتد.

هم اکنون می توانید بازی زیبا و سرگرم کننده Crossbow Warrior را به همراه فایل دیتا از APKTops دریافت نمائید. شایان ذکر است که این بازی تنها قابل اجرا بر روی اندروید های 4.3 به بالا می باشد و همچنین این بازی توسط APKTops تست شده می باشد. جهت آشنایی بیشتر با سبک و گیم پلی بازی نیز می توانید ویدئوی تریلر رسمی آن را تماشا کنید.

راهنمای نصب: بعد از نصب فایل APK بازی، فولدر دیتای آن را به آدرس sdcard/Android/obb انتقال داده و بازی را اجرا کنید.