Crossword Quiz - Crossword Puzzle Word Game!

بازی بسیار سرگرم کننده و مفید Crossword Quiz

وجود ده ها بازی معمایی برای پیدا کردن کلمات پنهان
گیم پلی ساده و رقابتی در سبک بازی با کلمات
محصول استودیوی آمریکایی Random Logic Games, LLC

از قدیم تا به امروز، حل کردن جدول های متقاطع یکی از محبوب ترین سرگرمی های جهان می باشد. این سرگرمی را می توان جزو بهترین و مفید ترین سرگرمی ها و بازی ها قلمداد کرد. انجام روزانه این بازی می تواند به خوبی از ابتلا به بیماری های ذهنی مثل آلزایمر جلوگیری کند. این روزها که روزنامه ها جای خود را به اپ های خبری داده اند، بهتر است برای جدول های روزنامه ها هم به دنبال جایگزینی مناسب و قابل استفاده در هر مکانی باشیم. بازی بسیار زیبا و دوست داشتنی Crossword Quiz انتخابی بی نظیر در این زمینه می باشد.

Crossword-Quiz

ویژگی ها :

  • دارای گیم پلی ساده و مفهومی
  • وجود ده ها بازی پازلی با کلمات انگلیسی
  • وجود سه نوع جدول و بازی پازلی شامل بخش کلمات ، اموجی ها و تصاویر
  • امکان کسب امتیاز و سکه با گذراندن مراحل
  • دارای بخش راهنما به منظور کمک به حل پازل های سخت

معرفی و بررسی بازی Crossword Quiz

بازی زیبا و سرگرم کننده Crossword Quiz انتخابی ایده آل برای کسانی است که می خواهند از وقت خالی خود به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و در عین سرگرم شدن، به چالش ذهنی کشیده شده و قدرت تفکر و عملکرد مغز خود را بهبود ببخشند. این بازی زیبا علاوه بر سرگرمی و بهبود عملکرد ذهن، ابزاری بسیار مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی با مشاهده و فراگیری کلمات جدید انگلیسی می باشد.

در بازی Crossword Quiz شما می توانید در مراحل گوناگون شرکت کنید و ده ها پازل مختلف در سه مدل کلمات ، اموجی ها و تصاویر را تجربه کنید. سبک بازی بسیار ساده و مفهومی می باشد. بازی در هر مرحله کلمه ای انگلیسی را انتخاب می کند و شما می بایست با انتخاب های خود از میان حروف در دسترس، این کلمه را حدس بزنید. راهنمای اصلی شما می تواند اموجی ، تصویر و یا جملات توصیفی باشد.

همچنین در مواقعی که ذهن شما قادر به کشف کلمه جواب نباشد، می توانید از کمک های مختلف شامل حذف کلمات اضافی و یا اضافه کردن یک حرف به جواب بهره مند شوید. به جز این دو مورد، گزینه ای با عنوان Solve it نیز در نظر گرفته شده است تا وقتی که هیچ ایده ای برای جواب نداشتید، از آن دکمه به منظور حل کردن جواب استفاده کنید. ناگفته نماند که برای استفاده از این کمک ها می بایست سکه به دست بیاورید.