جدیدترین نسخه برنامه Cursor Control 

برنامه های مختلف اندرویدی برای راحت تر کردن کار با گوشی ساخته می شوند و به کاربران این امکان را می دهند تا بتوانند از گوشی خود استفاده ی بهینه تری کنید. یا اگر از ضعف عضلات رنج می برید نیز بتوانید با گوشی خود کار کرده و کار های روز مره ی خود را انجام دهید.

برنامه Cursor Control یک ابزار بسیار کاربردی است که به شما امکان کنترل مکان نما هنگام نوشتن را می دهد. هنگام نوشتن یک متن در گوشی به دلیل محدود بودن سایز صفحه نمایش و همچنین نبودن نشانگر موس مانند ویندوز انتخاب قسمت های مختلف متن می تواند کار سختی باشد. بدین صورت که شما باید با لمس دقیق محل مورد نظر خود نشانگر مکان نما را به آن محل اورده تا بتوانید عمل تایپ خود را انجام دهید. که این کار می تواند کمی اعصاب خورد کن باید چرا که معمولا مکان های اشتباهی انتخاب می شود. اینجاست که این برنامه به کمک شما امده و امکان کنترل نشانگر مکان نما هنگام نوشتن را با کلید های صدای گوشی می دهد.

Cursor Control دانلود برنامه کنترل مکان نما هنگام نوشتن

ویژگی های برنامه Cursor Control 

  • راحت تر کردن کار با گوشی
  • تغییر مکان نشانگر مکان نما با کلید های تغییر حجم صدا
  • رابط کاربری بسیار آسان
  • امکان انتخاب برنامه ها برای استفاده از کلید های صدا
  • تسریع در عمل تایپ
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد به کمک برنامه Cursor Control می توانید به سادگی نشانگر مکان نما را هنگام نوشتن و به وسیله ی کلید های کنترل حجم صدا جا به جا کنید. بدین وسیله می توانید سرعت نوشتن خود را بالا برده و نشانگر مکان نما را با دقت بیشتری جا به جا کنید. برنامه می تواند برای افرادی که به دلیل ضعف عضلانی نمی توانند این کار را انجام دهند بسیار مفید واقع شود. رابط کاربری برنامه نیز بسیار اسان بوده و شما باید از قبل برنامه هایی را که می خواهید در ان ها نشانگر مکان نما را با کلید های صدا جا به جا کنید مشخص نمایید.