نرم افزار ایجاد و ویرایش فیلم ها و فایل های تصویری Cute CUT Premium – Video Editor

Cute CUT Premium – Video Editor یکی از بهترین و جدیدترین ابزار های کاربردی در زمینه ایجاد و ویرایش ویدیو ها برای سیستم عامل های اندرویدی است که توسط شرکت سازنده MobiVio Solutions برای کاربران نیازمند به این نوع از برنامه طراحی شده است. با استفاده و بهره گیری از ابزار ها و قابلیت های بی نظیری که در این برنامه گنجانده شده است میتوانید به راحتی و به بالاترین کیفیت ممکن، فیلم های مورد نظر خود را ایجاد و ویرایش کنید.

Cute CUT Premium – Video Editor v1.8.7 برنامه ساخت ویدئو

ویژگی ها:

  • پشتیبانی از قطعنامه های مختلف و نسبت ابعاد، از جمله HD (16: 9)، SD (4: 3)
  • امکان ایجاد فیلم PIP یا تصویر در تصویر
  • 3 براش پیشرفته برای جلوه های حرفه ای: بافت، گرادیان خطی و …
  • دااری بیش از 30 ابزار پیشرفته برای ویرایش و تسلط کامل
  • رابط کاربری بسیار شیک و کاربر پسند
  • پشتیبانی از هر دو حالت افقی و عمودی
  • امکان به اشتراک گذاری فایل های ویرایش و ایجاد شده

در دنیا امروزه و به لطف مسنجر ها و شبکه های مجازی مختلف و قدرتمند به اشتراک گذاری و داشتن تصاویر و ویدیو های زیبا هم، رفته رفته نقش مهمی را در زندگی ما پیدا کردند. و هم اکنون هر کاربری را برای داشتن یک فیلم منحصر به فرد و خاص به داشتن برنامه های جانبی در همین زمینه وادار و نیازمند خواهد کرد. Cute CUT Premium – Video Editor بی شک با داشتن قابلیت های ویژه اش، میتواند بسیاری از نیاز های شما را در زمینه ایجاد و ویرایش فایل های ویدیویی برطرف سازد.

بیش از ۳۰ ابزار برای ویرایش در اختیار شماست تا نهایت کار را بر روی ویدیو خود انجام دهید. پشتیبانی از قطعنامه های مختلف و نسبت ابعاد، قابلیت تصویر در تصویر، امکان پشتیبانی مستقل تغییر اندازه هر یک از بخش های ویدیویی، دارای 3 براش پیشرفته برای جلوه های حرفه ای از قبیل بافت، گرادیان خطی، گرادیان شعاعی و… همچنین پشتیبانی از SELF-DRAW، متن، موسیقی و صدا از دیگر قابلیت های این برنامه بی نظیر است. لازم به ذکر است که کار با این نرم افزار بسیار ساده است به طوری که فقط کشیدن و رها کردن شما می تواند بخش های رسانه ای مختلف را به راحتی ترتیب دهد.