Dark Sword

فصل دوم بازی بسیار زیبا و مهیج Dark Sword

گرافیک دو بعدی و فانتزی (سایه ای)
گیم پلی مجذوب کننده و هیجان انگیز در سبک RPG یا نقش آفرینی
محصول استودیوی NANNOO COMPANY Inc کشور کره جنوبی

امروزه بازی های سایه ای طرفداران زیادی را به خود جلب کرده و دارای دوست داران خاص خود می باشند. این نوع بازی ها دارای گیم پلی دو بعدی بوده و محتوای آن ها اغلب در حوزه بازی های فانتزی و افسانه ای قرار می گیرد. بازی Dark Sword یکی از بازی های از این نوع سبک می باشد که طرفداران زیادی دارد. شما در این بازی در نقش یک جنگجو به جنگ دشمنان خطرناک و بی رحم در تاریکی خواهید رفت. جنگجوئی که به خاطر داشتن شمشیر مرگبارش معروف شده است. با ما در معرفی و بررسی بازی Dark Sword همراه باشید.

Dark Sword
ویژگی ها :

  • قابلیت شمشیر زنی سریع
  • گرافیک فانتزی تاریک و بسیار زیبا
  • سیستم به دست آوردن سلاح ها و قدرتهای مختلف
  • بیشتر از صد مرحله و هیولای مختلف
  • دارای مد سخت برای بازیکنان حرفه ای
  • نبرد با اژدهای تاریکی
  • استفاده از موجودات مختلف در کنار خود برای از بین بردن سریع تر دشمنان

معرفی و بررسی بازی Dark Sword

بازی زیبا و منحصر به فرد Dark Sword در سبک فانتزی دو بعدی ساخت کمپانی صاحب سبک NANOO کشور کره جنوبی است. این کمپانی با ساخت بازی هایی مانند Crunch Base سوابق درخشانی را در کارنامه خود به همراه دارد و با ارائه بازی Dark Sword توانایی خود را به رخ تمام رقیبان کشیده است. بازی Dark Sword محتوای داستانی جالب و حماسه ای دارد. این بازی بی تردید از روی بازی های محبوب در این سبک مثل Shadow Fight 2 الگوبرداری شده است.

در ابتدای این بازی چند نکته آموزشی از نوع ضربات و ارتقا سلاح ها و فنون رزمی در اختیار شما قرار داده می شود. داستان مرحله ای بازی Dark Sword خود به تنهایی از سبک اکشن بسیار زیبا و منحصر به فردی برخوردار است. داستان بازی مربوط به زمان های قدیم است که چیرگی تاریکی را بر روی تمامی موجودات در یک سرزمین نشان می دهد.

چالش های بازی Dark Sword

شما در این بازی طی صد مرحله ی مختلف و چالش برانگیز در نقش یک جنگجوی دلیر به جنگ تاریکی و موجوداتی که در ابتدا پلید نبوده اند و اکنون به خدمتکاران پلیدی تبدیل شده اند خواهید رفت و در راه با خطرات و موانع سخت و دشوار برخورد خواهید کرد. در ادامه شما به جنگ با خطرناک ترین دشمن خود یعنی اژدهای تاریکی خواهید پرداخت و با ارتقاء سلاح ها و پیدا کردن سلاح های مختلف و کسب توانایی های مختلف مسیر سخت بازی را برای خود هموار خواهید کرد.

همینطور وجود صد مرحله و هیولاهای مختلف در طی مدت بازی چالشی سخت را برای شما فراهم می آورد و در آخر مراحل حالت Hardcore برای شما باز می شود و شما با سختی واقعی این بازی مواجه خواهید شد.

گرافیک بازی Dark Sword

سبک گرافیکی بسیار زیبا و خیره کننده ی بازی Dark Sword بدون شک یکی از بهترین سبک های گیم پلی RPG در قالب فانتزی تاریک می باشد. همینطور گرافیک زیبای دو بعدی بازی همراه با ضربات غافل گیر کننده و سریع شمشیر و سلاح های جانبی شخصیت بازی به شما اجازه می دهد تا آزادانه به کشتن و از پای در آوردن دشمنان خود بپردازید و به خوبی میتوان جزییات خلاقانه گرافیکی را در این بازی مشاهده کرد.

در این بازی شخصیت شما با اجرای بیش از ده نوع حرکت رزمی و حرکات سریع شمشیر خود صحنه های گرافیکی بسیار زیبایی را برای شما به وجود می آورد. بازی زیبای Dark Sword با بیش از 5 میلیون دانلود و با امتیاز 4.4 از 5.0 در گوگل پلی یکی از بازی های محبوب و رایگان موبایلی می باشد که دانلود آن برای علاقه مندان به سبک بازی های RPG و دو بعدی پیشنهاد می شود.