بازی زیبا و مهیج Darkness Reborn

گرافیک عالی در کنار گیم پلی حرفه ای در سبک MORPG
محصول استودیوی GAMEVIL
توجه: دیتای بازی می بایست از طریق خود بازی دانلود شود.

Darkness Reborn (تولد دوباره تاریکی) نام بازی بسیار زیبا و گرافیکی در ژانر اکشن و MORPG محصولی از کمپانی خلاق بازی سازی GAMEVIL می باشد. بازی Darkness Reborn نسخه ی جدیدتر بازی پیشین خود یعنی Dark Avengers می باشد اما این بار به یک ظاهر متفاوت. بازی زیبای Darkness Reborn را می توان یک بازی فوق العاده و منحصر به فرد با سبک نقش آفرینی دانست که این بار با امکانات بسیار بیشتری به سیستم عامل های اندرویدی آمده و تا کنون توانسته توجه دوست داران و بازیکنان زیادی را از سر تا سر جهان به خود جلب کند.

Darkness-Reborn

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی و طراحی های سه بعدی
  • گیم پلی حرفه ای در سبک RPG
  • امکان ساخت یک تیم از قهرمانان
  • وجود مکان های تاریخی و دیدنی
  • قابلیت ارتقاء قهرمانان

معرفی و بررسی بازی Darkness Reborn

بازی زیبا و مهیج Darkness Reborn توسط کمپانی بازی سازی GamEvil کشور کره ی جنوبی در سبک MORPG برای سیستم عامل های هوشمند عرضه شده است. در بازی زیبا و ماجرایی Darkness Reborn می توان جزئیات گرافیکی بسیاری را مشاهده کرد و این جزئیات همراه با صداگذاری عالی زیبایی، بازی را دو چندان می کند و می توان فهمید که سازندگان بازی زمان بسیار زیادی را صرف ساخت این بازی کرده اند.

در بازی Darkness Reborn تاریکی در همه دنیا تسلط پیدا کرده است و این شما هستید که باید به عنوان قهرمان بشریت، به میدان مبارزه رفته و با اهریمن ها رو در رو شوید. این بازی دارای محتوای داستانی بسیار حماسی و قهرمانانه می باشد که علاقه مندان به بازی های تاریخی و حماسی را به خوبی راضی می کند. گرافیک عالی و جزئیات بالای بخش های بصری ، در کنار طراحی های حرفه ای اتمسفر تاریک و خطرناک بازی دلایلی بر قدرت بالای این بازی هستند.

اما در بخش گیم پلی که در سبک MORPG یا Multiplayer Online Role Playing Game می باشد، شما قادر هستید تا شخصیت بازی را از نمای سوم شخص کنترل کرده و با کمک ابزارهای مختلف، بهترین عکس العمل های لازم را در مقابل دشمنان داشته باشید. سبک سوم شخص برای بازی با اتمسفری این چنینی بسیار کاربردی بوده و به شما اجازه می دهد تا به اطراف تسلط کافی داشته باشید. این بازی زیبا، با گرافیک عالی و گیم پلی بی نظیر خود، جزو یکی از برترین بازی های RPG فعلی به حساب می آید.

توجه: برای استفاده از نسخه مود شده، نباید هیچ گونه برنامه یا ابزاری جهت هک، پچ و … داشته باشید. در غیر این صورت، بازی وجود این برنامه ها را شناسایی کرده و به شما امکان اجرای بازی را نمی دهد.

نکته: دیتای بازی می بایست از طریق خود بازی دریافت شود.