جدیدترین نسخه بازی جدید Darts 3D

شاهکاری دیگر از کمپانی Carl Hopf

بازی جدید و زیبای Darts 3D را استودیوی Carl Hopf برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به حال بیش از 10 میلیون بار دانلود و نصب کننده داشت و توانسته امتیاز 3.9 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. به جرات می توان گفت یک از بهترین بازی هایی که برای این ورزش جذاب ساخته شده Darts 3D می باشد، این بازی با داشتن گرافیکی سه بعدی و محیطی واقع گرایانه می تواند برای چند ساعت سرگرمی مناسب باشد.

Darts-3D_cover

ویژگی ها:

  • امکان بازی به صورت چند نفره
  • امکان بازی در زمان واقعی یا Realtime
  • دارای گرافیک سه بعدی
  • صدا گذاری واقع گرایانه
  • دارای گیم پلی اعتیاد آور

معرفی و بررسی بازی Darts 3D:

این استودیو توانسته ورزش جذاب دارت را به بهترین شکل شبیه سازی کند. گرافیک سه بعدی بازی جلوه ای خاص به آن داده که توانسته باعث جذابیت بیشتر بازی شود. حالت های مختلف در بازی قرار داده شده که می توانید از آن ها برای رقابتی جذاب استفاده کنید. قابلیت بازی به صورت آنلاین با کاربران دیگر این بازی که از سراسر جهان می باشند می تواند هیجان بیشتری به شما دهد همچنین می توانید به صورت چند نفره و یا دو نفره در حالت های مختلف 301 و 501 به مسابقه بپردازید.

برای هر مسابقه می توانید از بین سطح های آسان ،متوسط و سخت یکی را به دلخواه انتخاب و شروع کنید. دستو عمل بازی به این صورت خواهد بود که امتیاز انتخاب شده یعنی 301 یا 501 در بالای صفحه کنار تصویر شما مشخص شده است. شما باید با پرتاب های مختلف خود بتوانید این امتیاز را پایین و پایینتر آورید با پرتاب سوزن های دارت به وسط هدف می توانید امتیاز خود را زودتر پایین آورید. در صفحه دو گردی مشاهده خواهید کرد که هر کدام دارای امتیازی خاص است مثلاً اگر سوزن دارت پرتابی به گردی دوم بخورد عدد مورد نظر 2 برابر خواهد شد و اگر در گردی اولی که بزرگ تر است بخورد همان عدد حساب می شود.