خیزش تک تیرانداز Dawn Of The Sniper

نسخه های اول و دوم

+ به همراه تریلر رسمی بازی

نسخه های مود شده بازی

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

Dawn Of The Sniper یکی از بهترین بازی های اندروید در سبک تیراندازی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی Brutal برای اسمارت فونهای اندرویدی عرضه شده است. این بازی، یک شبیه ساز بسیار عالی برای تک تیراندازی است که در آن شما می توانید تجربه ای بی نظیر از همین کار را داشته باشید. در ادامه به معرفی بیشتر بازی “سپیده دم تک تیرانداز” خواهیم پرداخت.

Dawn-Of-The-Sniper

ویژگی ها:

  • افزایش سطح دشواری با رد کردن مراحل
  • خرید سلاح های تک تیراندازی و ارتقاء آنها
  • کامل کردن دستاوردهای بازی
  • امکان زوم کردن بر روی هدف با استفاده از دوربین
  • نجات دادن افراد گروگان گرفته شده
  • وجود زامبی هایی با شکل های متفاوت
  • به اشتراک گذاری دستاوردهای به دست آمده

 

در بازی Dawn Of The Sniper شما باید بتوانید افراد سالم را از دست زامبی ها نجات دهید. اما برای این کار شما باید از فاصله ای دور و از طریق اسلحه تک تیرانداز استفاده کنید. در فاصله ای نسبتا دور از هدف قرار خواهید داشت و مشاهده می کنید که زامبی در حال حمله به افراد سالم است، پس اسلحه خود را دقیقا بر روی سر زامبی تنظیم می کنید و با شلیک کردن، زامبی را از پا در میاورید. برخی از زامبی ها نسبت به زامبی های دیگر قوی تر هستند و ممکن است با یک شلیک از بین نروند که مجبور خواهید شد چندین شلیک به آنها داشته باشید. این بازی به صورت مرحله ای (ماموریتی) طراحی شده است که با انجام هر ماموریت، به مرحله بعدی خواهید رفت و ماموریتی جدید را انجام خواهید داد. هر مرحله از بازی نسبت به مرحله قبلی دشوارتر می شود و همین مسئله باعث افزایش مهارت های شما خواهد شد.

در این بازی اسلحه های مخصوص تک تیراندازی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. تعداد سلاح ها در این بازی بسیار زیاد می باشد و می توانید با به دست آوردن پول بیشتر سلاح های قدرتمندتر و بهتری را خریداری کنید. همچنین امکان اضافه کردن آیتم هایی نظیر دوربین معمولی، دوربین دید در شب و … بر روی اسلحه نیز وجود دارد که باید آنها را خریداری کنید. مهمات نیز در بازی محدود می باشند که باید مهمات لازم را برای اسلحه خود خریداری کنید. در Dawn Of The Sniper این امکان وجود دارد تا سلاح های خود را نیز ارتقاء داده و آنها را برای کشتار بیشتر قوی تر کنید.