بازی حماسی و افسانه ای Dawnbringer

نسخه معمولی + نسخه مود شده

گیم پلی بی نظیر با ماجراجویی های فانتزی و زیبا

پلات ها و طرح های هنری بسیار زیبا با گرافیک بی نظیر

محصول استودیو معروف Kiloo

وارد قلمرو شیطان شوید! Dawnbringer یک بازی نقش افرینی و افسانه ای-حماسی می باشد که توسط استودیو معروف Kiloo خالق بازی های بسیار معروفی از قبیل Subway Surfers و Stormblades طراحی و عرضه شده است. در این بازی شما وارد قلمرو شیاطین خواهید شد و باید در ویرانه های یک جهان تهی از سکنه به کشف و کاوش بپردازید. بازی افکت های صوتی تصویری فوق العاده ای دارد که به لطف عناصر زیبای سبک hack n slash و نیز با انتظاری که از استودیو سازنده می رود، گیم پلی فوق العاده ای پیدا کرده و مطمئنا بازی جالبی خواهد بود.

دانلود بازی Dawnbringer

ویژگی ها :

  • تجربه یک بازی فضای باز با ماجراجویی های فانتزی فوق العاده
  • تجربه ای بی نظیر از هیجان نبردی حماسی با عناصر hack n slash
  • شناور شدن در انبوهی از کمپین های RPG که ساعت ها شما را مجذوب خود خواهد کرد
  • تجهیزات و ایتم های مختلف و قدرتمند برای کمک به نبرد های شما در سفر و ماجراجویی های شما
  • پلات ها و طرح های هنری بسیار زیبا و جذاب به همراه دشمنان مختلف و بسیار سرسخت
  • امکان ساخت سلاح های مختلف به همراه سیستم کنترلی بسیار ساده و روان

 معرفی و داستان بازی Dawnbringer

ببینید دوستان، گاها (البته به ندرت) پیش میاد که یک بازی در گوگل پلی امتیاز خیلی کمی به دست اورده، که دلیل ان اصلا ربطی به گیم پلی یا داستان و یا خوب و بد بودن بازی نداره، بلکه فقط به خاطر باگ هایی که در بازی موجوده، بازیکنان امتیاز کمی بهش دادن. خوب این قضیه خیلی طبیعیه که بازی های تازه عرضه شده باگ داشته باشند، کما اینکه در اپدیت های متوالی شناسایی و رفع هم می شوند. متاسفانه بازی Dawnbringer امتیاز خیلی جالبی به دست نیاورده، و دلیل ان هم بیشتر مربوط به باگ های بازی می باشد. رو همین حساب نباید بازی هایی که امتیاز کمی دریافت می کنند (البته شمار خیلی کمی از بازی ها) رو به چشم یک  بازی کم ارزش نگاه کنیم.

 یک زمین متروکه. قهرمانی تبعید شده. دو برادر در حال جنگ و نزاع. در حالی که شما همچون شعله ای به جهان «مونگراد» نزدیک می شدید، بال های فرشته ای شما به خاکستر تبدیل شدند. شما و برادرتان حوادث عظیمی را که با یک جرقه شروع شدند از یاد برده اید، اما شاید ورود شما به مونگراد، خود کلیدی برای نجات باشد. مونگرادی که از دست رفته است! شما باید حقیقت از بین بردن این زمین مملوء از صلح و ارامش را کشف کنید. برادر بی باک خود را به چالش بکشید و جهان مونگراد را از چنگال نیروهای اهریمنی پاکسازی کنید. سرنوشت جهان در دستان شماست…

در بازی Dawnbringer شما کنترل کاراکتر خود را که قدرتی الهی دارد را به عهده خواهید گرفت و ماجراجویی خود را در سراسر سرزمین های جهان از دست رفته شکل خواهید داد. به تاریک ترین نقاط سیاه چال ها قدم بگذارید و نیروهای بی انتهای شیاطین را در این ماجراجویی فانتزی از پای دراورید.