برنامه تقلب در بازی های اندروید DaxAttack

قابل استفاده برای بازی های آفلاین

شاید تا به حال بارها به ذهن شما خطور کرده باشد که چگونه می توان برای بازی های اندروید تقلب ساخت و از آنها استفاده کرد. همانطور که می دانید تاکنون چندین برنامه به همین منظور نیز برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است که از معروف ترین آنها می توان به برنامه XmodeGames اشاره کرد که امکان تقلب در بسیاری از بازی ها را می دهد. این بار در سایت ApkTops قصد معرفی یکی دیگر از نرم افزارهایی که با استفاده از آن امکان تقلب در بازی های مختلف اندروید را خواهید داشت، داریم. این نرم افزار DaxAttack نام دارد.

DaxAttack

 

برنامه DaxAttack به شما امکان تقلب (چیت) را در بسیاری از بازی های اندرویدی می دهد. با استفاده از نرم افزار DaxAttack می توانید بسیاری از ارزش های مختلف که متعلق به بازی ها می باشد را تغییر دهید. ارزش های متعلق به بازی ها می توانند شامل مواردی نظیر سکه ها، میزان سطح سلامتی، میزان مهمات و … باشد.

توجه: همانطور که می دانید بسیاری از بازی هایی که به صورت آنلاین انجام می شوند و فایل های مربوط به آنها به صورت سریع در سرور سازنده ذخیره می شود (مانند بازی کلش اف کلنز) امکان تقلب را به کاربران نمی دهند. به بیان دیگر هیچ برنامه ای امکان انجام تقلب را در چنین بازی هایی ندارد. نرم افزار DaxAttack نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و لذا انتظار هک و تقلب در بازی کلش اف کلنز (و بازی های مشابه) را توسط DaxAttack نداشته باشید.

DaxAttack-1