بازی اندرویدی ویروس جدید زامبی Dead Rain : New zombie virus

بی شک عنوان های بسیاری در سبک اکشن و با موضوع زامبی ساخته شده است که هر کدام از انها با ارئه قابلت های متفاوت، خود نمایی کرده اند، اما هیچکدام به فردی بازمانده و در عین حال درمانده نپرداخته که با ارزش ترین چیز یعنی فرزندش را در میان زامبی ها گم کرده باشد. Dead Rain : New zombie virus با طراحی بی نظیرش، ان را به خوبی هرچه تمام تر به نمایش گذاشته است و در ان شما باید دختر خود را پیدا کنید و از ان شهر الوده فرار کنید.

Dead Rain : New zombie virus

ویژگی های بازی Dead Rain : New zombie virus

  • دارای مراحل مختلف و جذاب با طراحی نوین
  • دارای لوکیشن های منحصر به فرد و حرفه ای
  • دارا بودن ابزار های جنگی مناسب و متنوع
  • امکان کسب امتیاز با از بین بردن دشمنان
  • دارا بودن موانع و دشمنان بی پایان و حالب
  • دارای ساعت ها گیم پلی جذاب و اکشن
  • دارای صدا گذاری بی نظیر باگرافیک مناسب

Dead Rain : New zombie virus سبک جدیدی از بازی های زامبی

جهان با یک ویروس ناشناخته الوده شده است و با بارندگی های بی پایان رو به رو است. این همان زامبی خون خوار است که میتواند با انتقال ویروس خود انسان ار از پای در اورد. افرادی که به ان الوده شدوند بی شک به زامبی تبدیل شده و برای همیشه یک موجود الوده باقی میمانند. این همهان داستانی است که توسعه دهندگان مخنلف را به ساخت بازی های گوناگون، وادار کرده است. تا کنون بازی های مختلفی با این سبک و سیاق در حول همین داستان نیز در مارکت اندروید منتشر شده است که Dead Rain : New zombie virus یکی از بهترین ان ها بوده و میتواند تجربه متفاوتی را در اختیار شما قرار دهد.

در این بازی اندرویدی، شما باید سعی کنید دختر خود را پیدا کنید و از ان شهر الوده فرار کنید. مراحل و لوکیشن های مختلف یه همین موضوع خواهند پرداخت و شما نیز باید شخصیت را به گونه ای هدایت کنید که با پشت سر گذاشتن موانع راهی به سوی دختر خود پیدا کند. اما به یاد داشته باشید که در این میان دشمنان هرگز شما را اسوده نخواهند گذاشت. به طور کی این بازی زیبا، علاوه بر طراحی و ساخت فوق العاده اش دارای حجمی ناچیز است که بدون شک نظرشما را به خود جلب خواهد کرد.