Dead Route: Zombie Apocalypse

بازی جذاب و سرگرم کننده Dead Route

محصولی از کمپانی معتبر GLU

دارای سبک اکشن و مهیج
گرافیک عالی به همراه گیم پلی جذاب

Dead Route نام یکی از بازی های اکشن و مهیج شرکت بازی سازی GLU می باشد. این بازی به گفته سازندگان تم اکشن حماسی (Epic Action) دارد که طی آن شما مراحل افتخار آمیزی را پشت سر خواهید گذاشت. این بازی از دسته بازی های چالش برانگیز می باشد که در مراحل ابتدایی شما را برای حماسه ای بزرگ آماده می کند. به همین دلیل خیلی از کاربران با انجام چند مرحله از این بازی آن را یک بازی ساده و آسان تلقی می کنند! در حالی که آن ها در اشتباه هستند. Dead Route در مراحل بالاتر گیم پلی های حرفه ای را هم به چالش خواهد کشید.

Dead-Route

ویژگی ها :

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • گرافیک عالی
  • سبک اکشن حماسی
  • نمای سوم شخص از پشت
  • الگو برداری شده از بازی های Running
  • دارای بخش Social Gameplay برای رقابت و کسب رتبه به صورت آنلاین
  • قابلیت استفاده از سلاح های مختلف
  • قابلیت شخصی سازی لباس های شخصیت اصلی بازی
  • دارای مراحل مختلف مثل Survival و …
  • بیش از 50 مرحله مختلف

بازی Dead Route

بازی Dead Route یکی از بازی های حماسی و اکشن اندروید می باشد که توسط شرکت بازی سازی GLU Mobile عرضه شده است. این بازی مثل خیلی دیگر از بازی های همین زمینه یعنی بازی هایی با مضمون زامبی ها، داستان منحصر به فردی ندارد. اگرچه داستان و محتوای داستانی تمام این گونه بازی ها و حتی فیلم ها شبیه به یکدیگر است، اما این داستان های کلیشه ای همچنان طرفداران بسیاری دارند و ایده ای عالی برای ایجاد هیجان در بازیکن یا بیننده می باشند.

Dead Route نیز از این قاعده مستثنی نبوده و محوریت اصلی آن مبارزه و فرار از دست زامبی ها می باشد. شاید یکی از تفاوت های اصلی این بازی این باشد که پروتاگونیست یا شخصیت اصلی Dead Route یک زن می باشد. در ابتدای بازی می توانید دموی کوتاهی از معرفی بخش داستانی ببینید. جایی که این زن جوان در خانه اش خوابیده است که ناگهان صدای کوبیده شدن به در اتاقش را می شنود. او به سرعت بلند شده و لباس و تجهیزاتش را به تن می کند.

در همان لحظه سیل عظیمی از زامبی ها وارد اتاق شده و قهرمان داستان ما مجبور به فرار از پنجره می شود. اما جایی برای فرار نیست، چرا که کل شهر پر از زامبی هستند. تنها بین هر چند خیابان، مکانی با عنوان مکان امن (Safe Place) وجود دارد. وظیفه شما رساندن خودتان به این مکان ها می باشد تا در آنجا استراحت کرده و به تجهیزات خود رسیدگی کنید.

ژانر بازی اکشن است اما سبک گیم پلی آن از نمای سوم شخص و مثل بازی های Running می باشد. شخصیت بازی به صورت خودکار می دود و وظیفه شما کنترل او به اطراف و پریدن از روی موانع است. اما وظیفه بزرگتر شما، کشتن زامبی های خطرناکیست که در بین راه می بینید. با نابود کردن همه آن ها و هدف گیری دقیق تر امتیاز دریافت می کنید.

مراحل بازی از روی نقشه مشخص شده اند. شما می بایست مراحل اصلی را بگذرانید تا مراحل بالاتر باز شوند. همچنین مراحلی با عنوان Survival نیز وجود دارند که به مراتب سخت تر از مراحل عادی هستند. APKTOPS بازی زیبا و مهیج Dead Route را در دو نسخه معمولی و مود شده به همراه ویدئوی تریلر گیم پلی بازی برای کاربران آماده کرده است.