دانلود از دیزر ، سریع و رایگان با بهترین کیفیت

Deezer همانند Spotify یک سرویس پخش موزیک آنلاین است که طرفداران زیادی دارد و می توانید با تهیه اشترک آن به آرشیو آهنگ های ایرانی و خارجی موجود دسترسی داشته باشید. سرویس دیزر اجازه دانلود آهنگ های خود را نمی دهد و برای دانلود آهنگ های دیزر باید از ترفند ها و برنامه های منتشر شده مختلف استفاده کنید. این برنامه ها بر اساس باگ های کشف شده در سرور Deezer کار می کنند و ممکن است روزی از کار بیفتند.

یکی از این برنامه های اندرویدی که امروز قصد معرفی و انتشار آن را برای اولین با در بین تمامی سایت های ایرانی داریم برنامه Deezer Downloader است که توسط آن قادر خواهید بود آهنگ های دیزر را به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه با بالاترین کیفیت ممکن دانلود کنید.

آموزش دانلود مستقیم آهنگ های دیزر از سرور Deezer

روش کار با برنامه Deezer Downloader

برای استفاده از برنامه دیزر دانلودر بهتر است که به وی پی ان متصل باشید. برنامه را اجرا کنید و از قسمت سرچ موزیک یا خواننده مورد نظر را سرچ کنید. سپس بر روی موزیک لمس طولانی انجام دهید تا دکمه آبی رنگ دانلود در پایین برنامه نمایش داده شود.

با زدن بر روی دکمه دانلود، دانلود آهنگ شروع می شود که از منوی اصلی برنامه می توانید وارد بخش دانلود ها شوید. موزیک ها در فولدر Download اندروید ذخیره می شود.

تنظیمات پیشرفته مانند محل ذخیره دانلود و انتخاب کیفیت آهنگ ها و سایز کاور را می توانید از داخل تنظیمات برنامه تغییر دهید.