Defenders: TD Origins

بازی استراتژیک مدافعان Defenders

عرضه شده توسط Nival برای اندروید

دیتای مجزا برای پردازنده های مختلف

+ به همراه نسخه معمولی و نسخه مودشده

+ تریلر رسمی بازی

اگر از علاقه مندان به بازی های سبک برج دفاعی باشید، حتما می دانید که این سبک، یکی از جذاب ترین و زیباترین سبک بازی ها می باشد که طرفداران بی شماری نیز دارد. این بار در سایت ApkTops یکی از بازی هایی که با همین سبک طراحی شده اند را برایتان آماده کرده ایم که Defenders نام دارد و به عنوان یکی از زیباترین و جذاب ترین بازی های استراتژیک برج دفاعی به حساب می آید.

Defenders

ویژگی ها:

  • دارای گرافیک سه بعدی بسیار عالی به همراه افکت های شگفت انگیز
  • گیم پلی در سبک برج دفاعی بسیار اعتیادآور و سرگرم کننده
  • بیش از 26 برج با قابلیت 25 سطح ارتقاء و 13 نوع طلسم در بازی
  • به اشتراک گذاری امتیازات به دست آمده در سایت فیس بوک

 

احتمال آن که با بازی های سبک برج دفاعی آشنایی نداشته باشید بسیار کم است، اما با این حال برای آن دسته از کاربرانی که ممکن است با این دسته از این بازی ها آشنایی نداشته باشند بهتر است بگوییم که در این سبک از بازی ها شما توپ های جنگی را در مکان هایی که قابلیت قرار گیری این سلاح ها را دارند غیر می دهید و سپس شاهد وارد شدن نیروهای دشمن خواهید بود. شما باید قبل از این که نیروهای دشمن به هدف خود رسیده باشند توانسته باشید آنها را نابود کنید تا قلعه شما نابود نشود.

Defenders یکی از بازیهایی با همین سبک برای گوشی های اندروید می باشد. در بازی Defenders شما باید بتوانید با قرار دادن توپ ها (برج های جنگی) در مکان هایی که از قبل برایتان در نظر گرفته شده است از پیش روی نیروهای دشمن جلوگیری کنید تا به قلعه نرسند. برای این که شما باید برج های دفاعی را خریداری کنید که در ابتدای هر مرحله شما پول کمتری دارید و نمی توانید تعداد زیادی از توپ ها را خریداری کنید اما با پیشرفت در بازی و نابود کردن دشمنان بیشتر می توانید توپ های بیشتر و قدرتمندتری خریداری کنید یا این که توپ های خریداری شده قبلی را ارتقاء دهید تا با استفاده از آنها بتوانید نیروهای بیشتری را نابود کنید. در این بازی توپ های جنگی متفاوتی وجود دارد که می توانید از میان آنها، آن توپی را که می خواهید انتخاب کنید. توپ ها در این بازی بسیار عالی طراحی شده اند و هرکدام دارای قدرت های متفاوتی نیز می باشند.

بازی Defenders در محیط های متفاوت و بسیار هیجان انگیز و زیبایی انجام می شود. می توان گفت محیطی که شما در آن بازی Defenders را انجام دهید هیجان بازی را دو برابر کرده است. کاملا واضح است که طراحان برای طراحی محیط بازی مدافعان، دقت و تمرکز بسیار زیادی را صرف کرده اند. حتی اگر به اسکرین شات هایی که در ادامه آماده شده اند، نگاهی بیندازید، متوجه این قضیه خواهید شد.

در بازی Defenders شاهد گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای خواهید بود. این بازی با گیم پلی اعتیادآور و بسیار جذاب طراحی شده است که بدون شک شما را به سمت خودش جذب خواهد کرد. اگر شما نیز به دنبال بازی سرگرم کننده و بسیار جذاب هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه جدیدترین نسخه بازی Defenders را از دست ندهید.