Delayed Lock

تنظیم کردن قفل صفحه گوشی Delayed Lock

عدم قرار دادن رمز عبور یا الگوی برای حفظ امنیت گوشی همراه از جمله مواردی است که می تواند باعث بروز مشکلاتی شود. هنگامی که گوشی همراه با استفاده از رمز عبور از انواع مختلف محافظت نشود، افراد دیگر به سادگی می توانند به اطلاعاتی که در درون گوشی همراه خود دارید دسترسی داشته باشند. اما در همین رابطه موضوع دیگری نیز وجود دارد؛ و آن هم وارد کردن رمز محفاظت برای گوشی است که در طول روز به دلیل وارد کردن به تعداد بسیار بالا ممکن است آزار دهنده شود. اگر شما نیز چنین مشکلی دارید توصیه می کنیم از برنامه Delayed Lock استفاده کنید تا با استفاده از آن قفل شدن تلفن همراه خود را تا حدود بسیار زیادی سفارشی کنید.

Delayed-Lock

ویژگی ها:

  • استفاده از وای فای یا بلوتوثی خاص برای باز کردن رمز عبور وارد شده درگوشی
  • وارد کردن رمز عبور شامل الگو، پین و … بعد از مدت زمانی که از قبل تعیین شده است
  • امکان رمزگذاری کردن گوشی بعد از این که نور صفحه نمایش خاموش شود
  • دارای امنیت بسیار بالا و مناسب برای عدم دسترسی دیگران به گوشی شما
  • نمایش دادن زمان قفل شدن صفحه گوشی از طریق نوار اطلاع رسانی
  • دارای ابزارک ها و میانبرهای مختلف برای دسترسی بسیار سریع تر به برنامه

 

برنامه Delayed Lock به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید مدت زمانی را مشخص کنید تا بعد از آن مدت زمان صفحه گوشی تان قفل شود. این مدت زمان توسط خودِ شما تعریف خواهد شد. همچنین قابلیت قفل کردن یا باز کردن گوشی از طریق اتصال های وای فای یا بلوتوث نیز وجود دارد که به محض متصل شدن یا قطع شدن ارتباط از وای فای یا بلوتوثی خاص رمز گوشی شما نیز باز شود یا فعال شود. اگر از وارد کردن رمز عبور برای گوشی خود در طول روز خسته شده اید و این کار باعث شده است تا حتی از انتخاب رمز عبور برای گوشی همراه خود امتناع بورزید، توصیه می کنیم این اپلیکیشن را به هیچ وجه از دست ندهید.

نکته: نسخه جدید 3.8.9 کرک نشده است اما توسط لاکی پچر و انجام پرداخت درون برنامه ای توسط لاکی پچر می توانید محدودیت 7 روزه برنامه را بردارید.

نسخه کرک شده به زودی منتشر می شود.