Delicious - New Beginning

Delicious – New Beginning بازی آغاز جدید آشپزی برای اندروید

Delicious – New Beginning یک بازی تفننی با امتیاز 4.1 از 5 می باشد که بازی توسط استودیو بازی سازی GameHouse طراحی و به صورت رایگان انتشار یافته است.

Delicious – New Beginning یک بازی بسیار جذاب،زیبا و سرگرم کننده می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی شما در نقش خانمی به نام امیلی هستید که در مهارتهای آشپزی بی نظیر می باشد،خانم امیلی قصد احداث یک رستوران با غذای بسیار متنوع و ساختار خاصی را دارد و شما باید مدیریت این کارها را بر عهده بگیرید و این رستوران را به بهترین شکل ممکن راه اندازی و مدیریت نمایید. 

دانلود Delicious - New Beginning

ویژگی ها :

  • پشتیبانی از زبان های انگلیسی، هلندی، پرتغالی، آلمانی، سوئدی، ایتالیایی، اسپانیایی و فرانسه
  • ارائه راهنمایی های لازم در حین بازی
  • داشتن بیش از 60 لول برای بازی در 6 محیط متفاوت
  • تحقق بیش از 20 دستاورد مهم
  • کشف سطوح مختلفی در بازی آن هم به صورت رایگان
  • داشتن کاربری ساده و روان

معرفی بازی Delicious – New Beginning

در Delicious – New Beginning همانطوری که گفته شد در نقش خانم امیلی هستید و باید کارهای مهمی را به انجام برسانید. این بازی دارای قابلیت های بسیار جالبی می باشد،پشتیبانی از چندین زبان زنده دنیا یکی از این قابلیت ها می باشد که بازی را بسیار کارآمد کرده است. یکی دیگر از قابلیت های بازی،ارائه راهنمایی های لازم در مراحل می باشد،این کار سبب این شده است که شما در مراحل و ادامه بازی متوقف نخواهید شد،این امر سبب دلنشین تر شدن بازی در نزد مخاطب خواهد شد. این بازی بیش از 60 مرحله طراحی شده است که در 6 محیط مختلف به نمایش گذاشته شده است. شما در این بازی باید اهداف بزرگی را دنبال کنید،اهدافی که شما را در بین تمامی بازیکنان در سرتاسر دنیا به شکلی خاص نمایش دهد. یکی دیگر از نکات قابل توجه بازی،داشتن رابط کاربری بسیار ساده و روان آن می باشد. این بازی توسط شرکت معروف GameHouse ساخته شده و انتشار یافته است.