بازی کرم های بیابانی Desert Worms

Desert Worms بازی در سبک اکشن از استودیوی بازی سازی Devm Games SE برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که این بار در سایت ApkTops قصد معرفی آن را داریم. این بازی با وجود حجم کمی که دارد، اما دارای گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای است که پیشنهاد می کنیم اگر از علاقه مندان به بازی های مسابقه ای و رانندگی هستید به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

ویژگی ها:

  • وجود کرم هایی عظیم الجثه و واقع گرایانه
  • افزایش سرعت ماشین در لحظه های ضروری
  • امکان استفاده از چندین ماشین مختلف در بازی
  • به چالش کشیدن شما در 20 مرحله جذاب
  • وجود دستاوردهای مختلف در طی بازی

بازی Desert Worms در بیابیانی در یک سیاره ناشناخته انجام می شود که کرم های عظیم الجثه ای در آن قرار دارند. در این بازی اندروید باید با استفاده از ماشینی که هدایتش را به عهده دارید، بتوانید از دست کرم ها فرار کرده و مراقب باشید که با شما برخورد نکنند. در بین راه دستاوردهای مختلفی برایتان در نظر گرفته شده اند که باید بتوانید آنها را جمع آوری کنید؛ این در حالی است که همواره حداقل چند کرم بزرگ به دنبال شما خواهند بود تا ماشینتان را نابود کنند.

در این بازی چندین ماشین مختلف برایتان در نظر گرفته شده اند که با جمع آوری امتیازات کافی می توانید تمام آنها را قابل انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید. دارا بودن گرافیک اچ دی از جمله ویژگی های بصری این بازی می باشد. صداگذاری بسیار عالی و کم نظیر، بر واقعیت بازی افزوده است تا شاهد یک بازی جذاب و سرگرم کننده باشید.