Design Island: 3D Home Makeover

بازی Design Island: Dreamscapes عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های پازلی است که توسط تیم توسعه Puzala طراحی و منتشر شده است. گیم پلی این بازی به شما اجازه می دهد تا هر راهی که دوست دارید وقت خود را صرف آن کنید. در ابتدا شما می توانید به کمک آیریس ، که یک دستیار جادویی است شروع به طراحی در جزیره ای جذاب کنید. در طول سفر با دوستان جدید ملاقات کرده و به آنها تعامل و کمک کنید. هدف شما در بازی این است که یک جزیره متروکه را به یک بهشت جذاب و زیبا تبدیل کنید.

گیم پلی بازی Design Island: Dreamscapes به طور کلی بسیار ساده است. اتاق ها را با گرافیک سه بعدی خیره کننده با بازی کردن پازل ها ، باز کردن اتاق های جدید ، مبلمان و وسایل جانبی طراحی کنید و سپس مهارت های طراحی خود را به دوستان نشان دهید و آن را به اشتراک بگذارید.

در بازی Design Island: Dreamscapes یک عمارت بزرگ و زیبا را به ارث برده اید که وظیفه دارید خانه خود را طراحی و تزئین کنید ، و بازی های معمایی را انجام دهید. با این بازی سرگرم کننده پازلی در خانه بمانید ، مکان های مختلف را نوسازی و طراحی کنید.

ویژگی های Design Island: Dreamscapes

  • ویلای جزیر خود را بسازید: برای نوسازی ویلای خود به آیریس بپیوندید و جلوه زیبایی از طراحی سه بعدی خانه به آن بدهید. خانه قدیمی را زنده کنید و آن را با مبلمان و وسایل مختلف پر کنید.
  • BOOSTERS منحصر به فرد: برای ایجاد بوسترهای منحصر به فرد و قدرتمند در این بازی سرگرم کننده بازی 3 پازل ، قطعات را مطابقت دهید.
  • اتاقهای گوناگون: یک آشپزخانه خانه ، یک باغ گرمسیری ، حتی یک کافه مخصوص گربه ها … طراحی جزیره بازی مکان های بی شماری ابه صورت سه بعدی برای شما ایجاد کرده است.
  • مراحل و معماهای چالش برانگیز: معماها و مراحل فراوان
  • با دوستان خود بازی کنید: برای به اشتراک گذاشتن طراحی جزیره با دوستان خود به یک تیم بپیوندید.
  • با همسایگان خود ملاقات کنید: این جزیره مملو از شخصیت های جذاب است ، همه از دیدن شما بسیار هیجان زده هستند. داستانهای پنهان آنها را کشف کنید و به شما کمک می کند تا به شهرت جزایر کمک کنید.
  • مراحل سرگرم کننده و لذت بخش: هزاران مرحله از محدوده بسیار آسان تا بسیار سخت وجود دارد. مهم نیست که سطح مهارت شما چیست ، همیشه یک مکان مناسب برای شما وجود دارد.
  • سفر در سراسر جهان: این جزیره تنها مکانی نیست که به مهارت های طراحی داخلی شما نیاز دارد.
  • اجرای بازی در هر جا: این بازی برای اجرا به صورت آنلاین یا آفلاین در دسترس است.

بازی Design Island: Dreamscapes عنوانی سرگرم کننده و بسیار جذاب در سبک بازی های پازلی است که از طراحی بصری و گیم پلی پر جزئیاتی برخوردار است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.