بازی سرگرم کننده Destruction Race – On the Farm

تست شده توسط APKTops

توجه: این بازی تنها بر روی سیستم عامل های Android 4.0 به بالا اجرا می شود.

شاید شما هم دنبال بازی های تفننی برای اوقات فراغت خود باشید. این بازی ها معمولاً در بیشتر مواقع پیگیری های زیادی ندارند و صرفاً برای سرگرم کننده بودنشان مورد استفاده قرار می گیرند. این بار یک بازی تفننی در سبک مسابقه ای (Racing) در برترین های اندروید برای شما عرضه کرده ایم. این بازی Destruction Race – On the Farm نام دارد. این بازی کمی با نسخه های مشابهی که از آن قبلاً دیده اید متفاوت است. شما در این بازی یک راننده هستید و باید با خودروی خود مسابقه دهید. اما این مسابقه مثل دیگر مسابقه های ماشین سواری نیست. با APKTops همراه باشید تا از جزئیات بیشتر Destruction Race – On the Farm به شما بگوئیم.

Destruction-Race-On-the-Far

ویژگی ها :

  • گرافیک روان بازی
  • حجم کم نسبت به بازی های مشابه
  • رایگان و بدون محدودیت
  • سبک جدید و متفاوت بازی های ماشین سواری
  • قابلیت خرید ماشین های بهتر و قوی تر
  • دارای دو نمای مختلف از بازی
  • کنترل آسان با دکمه های مجازی گاز، ترمز (دنده عقب) و جهات چپ و راست
  • قابلیت تنظیم حرکت با سنسور شتاب سنج

بازی Destruction Race – On the Farm :

بازی Destruction Race On the Farm یک بازی عجیب با نگرشی جدید است که توسط استودیوی بازی سازی Catmoon Productions کشور مجارستان تهیه شده است. اگرچه مشابه این بازی هر چقدر کم اما وجود داشته اند، ولی این بازی کمی متفاوت تر می باشد. شما در Destruction Race On the Farm در نقش یک مزرعه دار هستید که دارای ماشین آلات صنعتی و کشاورزی از جمله یک وانت باربری است. شما باید با این ماشین در مزرعه خود یک مسابقه انجام دهید و آن هم تخریب هر آن چیزیست که در راه شما وجود دارد.

در واقع شما می بایست تا می توانید هر چیزی که در مسیر مسابقه وجود دارد را زیر بگیرید و در زمان کمتر به خط پایان برسید. هر چه بیشتر تخریب کرده باشید، امتیاز و پول بیشتری نصیبتان خواهد شد. حرکت کردن و کنترل این ماشین آنقدرها هم که فکر می کنید راحت نیست. به گفته سازندگان برای بخش رانندگی بازی از قابلیت Real-time physics استفاده شده است. این یعنی حرکت ها طبیعی تر و بالطبع چالش برانگیز تر می شوند. با کسب پول و امتیاز بیشتر می توانید ماشین های بهتری تهیه کنید. همچنین بازی از دو نمای بالا و پشت سر می باشد. Catmoon تا قبل از ارائه بازی Destruction Race بازی های مشابه دیگری هم در همین سبک تولید کرده بود.

این بازی اگرچه بازی خیلی جدی و هیجان انگیزی به نظر نمی رسد، اما می تواند برای بسیاری ها جالب بوده و ساعت ها آن ها را سرگرم کند. همچنین باید گفت این بازی در عین سادگی از بخش های چالش برانگیز زیادی برخوردار است.

نکته: این بازی فقط بر روی دستگاه هایی که از اندروید 4.0 به بالا پشتیبانی می کنند اجرا می شود.