بازی آنلاین و مهیج Diep.io

گرافیک ساده همراه با گیم پلی مهیج و پر زد و خورد
محصول استودیوی معتبر Miniclip.com

اخیراً شاهد عرضه بازی های تحت وب زیادی هستیم که به یک باره و طی یک دوره زمانی، بسیار گسترش یافتند. کمپانی سوئیسی Miniclip هم که پیش از این یک بازی تحت با عنوان Agar.io تولید کرده بود، به جمع تولید کنندگان این بازی ها پیوسته بود. این استودیو در جولای 2016 به صورت رسمی از استارت آپ بعدی خود با نام Diep.io که یکی دیگر از بازی های سبک Smash Hit می باشد، پرده برداری کرد و آن را برای 3 پلتفرم اندروید ، آی او اس و وب عرضه کرد. با ما در معرفی این بازی جنجالی همراه باشید.

Diep.io

ویژگی ها :

  • گرافیک و طراحی های ساده
  • گیم پلی بسیار رقابتی و چالش برانگیز
  • سبک اکشن Smash Hit
  • رقابت به صورت Real-time با صدها بازیکن آنلاین در سراسر دنیا
  • یادگیری راحت، هندل کردن دشوار
  • امکان ارتقاء در بخش های مختلف
  • وجود تانک های مختلف در کلاس بندی های گوناگون

معرفی و بررسی بازی Diep.io

Diep.io نام یکی از بازی های نسبتاً قدیمی تحت وب می باشد که سال هاست طرفداران زیادی دارد. با گستردگی بازی های تحت وب ، این بازی هم با دامین io که دامین اصلی بازی ها و استارت آپ های این سبکی می باشد، عرضه شده است. Miniclip به عنوان صاحب امتیاز اصلی این بازی، استارت آپ Diep.io را در جولای 2016 کلید زد و آن را به صورت همزمان برای 3 پلتفرم Android ، iOS و Web منتشر کرد.

در بازی Diep.io شما بدون مقدمه وارد دنیایی پر از زد و خورد خواهید شد. شما و هزاران پلیر آنلاین دیگر در مکانی مشترک رو به روی یکدیگر قرار گرفته اید. شما باید برای بقاء خود به سختی بجنگید. عناصر اصلی این بازی تانک ها هستند. تانک هایی که ابتدا ساده و یک لوله می باشند اما با کسب امتیاز می توانند تجهیز شده و به سطوح بالاتر ارتقاء پیدا کنند.

روش بازی Diep.io

در Diep.io شما می بایست از بین ده ها گلوله ای که به اطراف شلیک شده اند به خوبی عبور کرده و از برخورد با آن ها اجتناب کنید. برای این کار می توانید توسط کنترلر داینامیک بازی به همه طرف بروید. جای خالی دادن از گلوله ها در واقع تنها حرکت دفاعی شما خواهد بود. در بخش حمله، شما می بایست هدف لوله تانک خود را مشخص کرده و به سمت دشمنان شلیک کنید! به نظر این کار آسان می آید اما قوانین فیزیکی و واقع گرایانه در کنار حرکت مداوم اهداف شما، کار را سخت تر از چیزی که فکرش را می کنید می کنند.

به جز دشمنان شما، در این محیط بزرگ و به نوعی Open World ، اشیای مختلفی وجود دارند. این اشیاء می توانند مفید و یا مضر باشند! اگر به آن ها شلیک کنید و آن ها را نابود کنید، می توانید امتیاز خوبی به دست بیاورید. اما اگر با آن ها برخورد کنید، از سطح سلامت شما کاسته می شود. با نابود کردن هر چه بیشتر دشمنان و البته این اشیاء موجود در تمام محیط، امتیاز بیشتری کسب کنید تا بتوانید به سطوح بالاتر ارتقاء پیدا کنید. در سطوح بالاتر هم می توانید تانک خود را به سلاح های بهتری تجهیز کنید.