بازی جذاب و اعتیاد اور صعود به کوه دیزل Diesel Hill Climb

Diesel Hill Climb یک بازی رانندگی با سرعت بالا برای کامیون های دیزل مبتنی بر فیزیک واقع گرایانه و اعتیاد اور است که توسط شرکت بازیسازی Slyon Studios LLC در سبک بازی های مسابقه ای و ماشین سواری، برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و عرضه شده است. در این بازی جذاب زمانی که در حال بالا رفتن از تپه های کوهستانی در برف، خاک، چمن و سنگ تراشی ها و … هستید به جمع اوری منابع پرداخته و خودروی خود را برای پیروزی بی پایان ارتقا دهید.

Diesel Hill Climb

ویژگی ها:

  • طراحی ساخت جالب و فیزیک واقع گرایانه و اعتیاد اور
  • دارای تپه های کوهستانی در برف، خاک، چمن و سنگ تراشی ها و ..
  • امکان جمع اوری منابع و ارتقا خودرو
  • رقابت با سایر بازیکنان در سراسر دنیا
  • اجرای بازی در 4 سطح و محیط گرافیکی مختلف
  • صدا گذاری گوش نواز و گرافیک ساده

 

در بازی Diesel Hill Climb مهارت های خود را با جمع اوری دستاوردها و چالش های روزانه، افزایش داده و به رقابت با سایر بازیکنان در سراسر دنیا بپردازید. برای شروعی هیجان انگیز خود را اماده کرده و برای صعود به تپه های کوهستانی خود را به چلش بکشید. ماشین هایی که در این بازی طراحی شده قابل شخصی سازی هستند و میتوان با استفاده از منابع به دست امده در طول بازی انها را ارتقا داد. بازی در 4 سطح و محیط گرافیکی مختلف و متنوع به همراه صدا گذاری گوش نواز توانسته یک بازی موفق و سرگرم کننده را در زمینه بازی های ماشین رانی ارائه دهد.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام