Digby Forever بازی آرکید دیگبی

نسخه معمولی + نسخه مود شده

Digby Forever دیگبی یک بازی سرگرم کننده می باشد که که این بازی دارای بیش از 60 کارت مختلف می باشد که همگی آن ها در پیش روی بازی و انجام مراحل بازی مورد نیاز می باشند که شما باید به آن ها دسترسی داشته باشید تا بتوانید مراحل بازی را با سادگی بهتری پشت سر بگذارید و نیازی به صرف زمان های طولانی نداشته باشید. زیرا این بازی دارای مراحل بالایی می باشد. بازی توسط استودیو بازی سازی 3 Sprockets طراحی شده است که به صورت کاملا رایگان در گوگل پلی جهت دانلود انتشار یافته است که جدید ترین نسخه بازی اکنون در اختیار شما می باشد.

دانلود Digby Forever

ویژگی ها :

  • بازی به صورت جذاب و کش رفتن و اشتراک گذاری سریع
  • بازی جهت دستیابی به 60 کارت مختلف در حال تغییر
  • جمع آوری جواهرات مختلف در مسیر بازی
  • دارا بودن طیف وسیعی از تم و کاراکتر های زیبا
  • بازی در محیط و مراحل مختلف و سرگرم کننده
  • گیم پلی سرگرم کننده و مناسب برای تمام سنین
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

معرفی بازی Digby Forever

این بازی در مورد دیگبی می باشد که می خواهد به مرگز زمین نزدیک شود که در این بین موجوداتی زیر زمینی می خواهند دیگبی را از پیشروی باز دارند و به او حمله کنند که شما باید دیگبی را راهنمایی کنید تا از دست این موجودات فرار کند. به محض گرفتار شدن در مقابل سنگ های بزرگ می توانید از مواد منفجره استفاده کنید که در این صورت باید سریعا سنگر بگیرید تا به شما آسیبی نرسد که بعد از انفجار مسیر های جدیدی باز خواهند شد که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. در مسیر های بازی جواهرات مختلفی قرار دارند که می توانید برای افزایش امتیاز بازی و دریافت آیتم های جدید آن ها را جمع آوری کنید.

 


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام