Digiato

دانلود اپ اندرویدی سایت دیجیاتو

دیجیاتو به عنوان یکی از به روزترین سایت های فارسی زبان در زمینه اخبار تکنولوژی، به تازگی اپلیکیشن اندروید خود را نیز منتشر کرده است.

دیجیاتو در روز ده ها مقاله در رابطه با جدیدترین تکنولوژی های دنیا منتشر می کند و اکنون به کمک اپلیکیشنش امکانی داده است تا کاربران راحت تر بتوانند مطالب را دنبال نمایند. اگر دوست دارید در جریان ماموریت های ناسا قرار گیرید، با جدیدترین ربات های پنتاگون آشنا شوید و یا از رقابت سامسونگ و اپل لذت ببرید، اخبار دیجیاتو بی شک بهترین منبع فارسی زبانی است که می توانید پیدا کنید.

دیجیاتو

 

با استفاده از اپلیکیشن دیجیاتو می توانید:

  • از آخرین مطالب منتشر شده در Notification Center مطلع شوید.
  • مطالب مورد علاقه خود را ستاره دار کرده و بعدا به صورت آفلاین به مطالعه آن ها بپردازید.
  • هر روز با مراجعه به بخش اپلیکیشن ها، با بهترین برنامه ها و بازی های موبایل آشنا شوید.
  • در بخش بررسی ها، از نقاط ضعف و قوت داغ ترین گجت ها مطلع گردید و پیش از خرید به خوبی با آن ها آشنا شوید.

مهم ترین ویژگی اپلیکیشن دیجیاتو را شاید بتوان قابلیت مطالعه آفلاین آن دانست.

به کمک این ویژگی شما می توانید مطالب محبوب خود را ستاره دار کرده تا سپس در هرجایی که قرار داشتید، بدون نیاز به اینترنت، به مطالعه آن ها بپردازید. اپلیکیشن دیجیاتو همچنین دارای دسته بندی های مختلفی است که به کمک آن ها دنبال کردن مقالات با راحتی بیشتری صورت می گیرید. بررسی گجت ها یکی از جذاب ترین بخش های این برنامه است؛ اگر قصد خرید موبایل یا تبلتی را دارید، و یا می خواهید با نقاط ضعف و قوت محصولات مختلف آشنا شوید، بررسی های دیجیاتو به صورت موشکافانه به تحلیل هر دستگاه می پردازد و ویژگی های آن را توضیح می دهد.

نسخه 1.0.0 اپ رسمی سایت دیجیاتو را می توانید از برترین های اندروید دانلود نمایید.