بازی خاطره انگیز و جذاب دینر داش Diner Dash

مدیریت رستوران به وسیله شما!

با بیش از 10 میلیون دانلود از گوگل پلی

کمپانی بازیسازی GLU نیز به یکی از موفق ترین کمپانی های بازیسازی در عرضه بازی های اندروید تبدیل شده است و تاکنون شاهد عرضه بازی های بسیار عالی و منحصر به فردی از این کمپانی بوده ایم و یکی دیگر از بازی های جذابی که توسط همین کمپانی عرضه شده است، Diner Dash نام دارد که یک بازی سرگرم کننده و جذاب به حساب می آید.

Diner-Dash

ویژگی ها:

  • دارای ساعت ها گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده و مراحل چالش برانگیز
  • قابلیت نصب بر روی انواع گوشی ها و تبلت های اندروید با رزولیشن های متفاوت
  • کار کردن در رستوران های مختلف مانند رستوران یخ زده، رستوران معمولی و …
  • دارا بودن Store برای خرید قابلیت های جدید و آپگرید کردن قابلیت های فعلی

Diner Dash یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای گوشی های اندرویدی می باشد که در آن شما در نقش یک زن برای مدیریت رستوران قرار خواهید گرفت. در این بازی مدیریت یک رستوران به صورت کامل بر عهده شما خواهد بود و باید بتوانید در ان غذا آماده کنید، به مشتری ها برسید، میزها را تمیز کنید و به صورت کلی تمام وظایفی که بر عهده یک خدمتکار رستوران است را انجام دهید.

در Diner Dash شما مدیریت یک رستوران را به عهده خواهید داشت که مشتری های مختلفی به آن وارد خواهند شد. وظیفه شما رسیدگی به همین مشتری ها می باشد. هنگامی که مشتری وارد می شود، بر روی یکی از میزها (صندلی ها) خواهد نشست و تصویری که بر روی ذهن او نقش خواهد بست، به شما نشان خواهد داد که سفارشش چیست. با توجه به سفارشی که مشتری مد نظر دارد، شما باید آن را برایش آماده کنید و به او تحویل دهید. نکته ای که حتما باید به آن توجه داشته باشید، این است که سفارش را در مدت زمان کوتاهی باید به مشتری تحویل دهید و اگر آماده کردن سفارش توسط شما زیاد طول بکشد، مشتری با عصبانیت از رستورانتان بیرون خواهد رفت. با تحویل دادن سفارش به مشتری و در صورتی که مشتری راضی باشد، به شما دستمزدتان که همان پول غذا است، تحویل داده خواهد شد که همین پول به عنوان امتیاز شما به حساب می آید.

بازی Diner Dash دارای مراحل متعددی می باشد. مراحلی که در سطح های بالاتر بسیار دشوار خواهند شد و شما را به چالش خواهند کشید. برای این که بتوانید از هر مرحله عبور کنید، باید به میزان کافی در همان مرحله پول به دست آورده باشید.

همچنین بازی دارای فروشگاه می باشد که می توانید از ان قابلیت های جدیدی برای خودتان خریداری کنید تا بازی را با سرعت بیشتری پیش ببرید. قابلیت آپگرید کردن، افزایش میزهای رستوران، بزرگتر کردن محیط رستوران و … نیز برای شما در این بازی فراهم شده است. اگر به دنبال بازی با گیم پلی سرگرم کننده و بسیار جذاب هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه دینر داش – Diner Dash را از دست ندهید.

نکته: این بازی نیازمند دانلود دیتا با حجم تقریبی 55 مگابایت توسط گوشی است.