Direct from Instagram

جدیدترین نسخه برنامه Direct from Instagram

دسترسی به دایرکت خود و ارسال سریع پیام های با مزه

شبکه های اجتماعی مختلف امروزه از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده اند و شما با یک بار نصب این برنامه ها می توانید به راحتی با دوستان و آشنایان خود به گفتگو پرداخته و مطالب جالب و جذاب را برای یکدیگر ارسال کنید.

برنامه Direct from Instagram یک برنامه ی عالی از اینستاگرام است که به شما برای چت و ارتباط با دوستان کمکک فراوانی می کند. همان طور که می توانید این شبکه ی اجتماعی یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر دنیا می باشد و کاربران مختلف با استفاده از این شبکه اقدام به ایجاد یک صفحه ی مجازی برای خود می کنند. اما بخشی از این برنامه که کمی مورد کم لطفی قرار گرفته قسمت دایرکت آن است. در این بخش به شما امکان گفتگو و ارسال فایل ها و عکس های مختلف با دوستان فراهم شده است ولی همان طور که گفته شد یکی از بخش های اصلی برنامه نیست و خیلی مانوری روی آن انجام نشده است. به همین دلیل اینستاگرام اقدام به انتشار برنامه ای مجزا با همین نام برای کاربران کرده است تا بتوانند به راحتی در دایرکت با دوستان خود به گفتگو بپردازند.

Direct from Instagram دانلود برنامه دایرکت اینستاگرام

ویژگی های برنامه Direct from Instagram

  • اضافه شدن تمامی دوستان شما در دایرکت
  • ارسال پیام ها سریع تر از همیشه
  • ارسال پیام های با مزه
  • فیلتر های منحصر به فرد برای چهره
  • دارای ابزار های بوم رنگ
  • دارای ابزار های خلاقانه
  • امکان ریمیکس کردن عکس های دوستان شما
  • محیط بسیار جذاب
  • و امکانات دیگر

همان طور که گفته شد برنامه Direct from Instagram یک برنامه بسیار عالی از اینستاگرام است که به وسیله ی ان می توانید به راحتی به قسمت دایرکت های خود در ایستاگرام دسترسی پیدا کرده و با استفاده از ابزار های مختلف برنامه از ارتباط با دوستان خود در این بخش لذت ببرید. دوستان شما به صورت خودکار توسط برنامه از اینستاگرام وارد خواهند شد و در لیست شما به نمایش در خواهند آمد. می توانید سریع ار از همیشه با دوستان خود ارتباط بر قرار کرده و برای ان ها پیام های جذاب بفرستید.

برنامه فیلتر های منحصر به فردی برای چهره ی شما در نظر گرفته است که با استفاده از ان ها می توانید تصاویری جذاب از چهره ی خود به ثبت برسانید. ابزار های بو رنگ و نقاشی های خلاقانه نیز برای شما فراهم بوده و به راحتی قابل دسترس می باشد. قابلیت های جذاب دیگری نیز در برنامه وجود دارد که می توانید ارتباط شما با دوستان تان را هیجان انگیز تر کند. برای مثال می توانید عکس های دوستان خود را ریمیکس کرده و طراحی های جذابی خلق کنید.