بازی بسیار زیبا و مهیج Dirt On Tires [Offroad]

گرافیک عالی و طراحی های منحصر به فرد به نسبت حجم کم

گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز

دارای سبک بازی های شبیه ساز رانندگی در شرایط دشوار (Offroad)

بازی های اتوموبیل رانی هر ساله توجه طرفداران زیادی را به خود جلب می کند. یکی دیگر از بازی های اتوموبیل رانی که به تازگی راه خود را به درون گوشی های هوشمند باز کرده بازی جذاب و سرگرم کننده ی Dirt On Tires Offroad می باشد که در میان بازی های اوتوموبیل رانی دارای سبک منحصر به فردی می باشد. از معنی و مفهوم  کلمه Offroad می توان به این پی بردکه که بازی مورد نظر دارای سبک متفاوت تری نسبت به دیگر بازی های اتوموبیل رانی است. زیرا محیط این نوع مسابقات در محیط های شهری و یا پیست های اتوموبیل رانی نیست، مسابقات اتوموبیل رانی Offroad نوعی از مسابقات رانندگی دشوار می باشند که رانندگان ماهر در محیط های  خارج از شهر مثلا در کوهستان های پر از پستی و بلندی یا در جنگل های پر درخت با یکدیگر به رقابت می پردازند. شرایط سخت اینگونه مسابقات، آن ها را بسیار پر مخاطره کرده است و از این رو چالش این مسابقات نیز بسیار بیشتر و رقابت ها نفس گیر تر هستند.

Dirt-on-Tires

ویژگی ها :

  • گرافیک خیره کننده همراه با رنگ آمیزی زنده
  • صدای طبیعی موتور ماشین ها به هنگام گاز دادن زیاد
  • توانایی انتخاب وسایل نقیله از بین بیش از ده نوع اتوموبیل مختلف
  • دارای اونواع محیط های خارج شهری
  • دریافت جوایز روزانه از بازی
  • دارای چالش های سخت درون بازی


معرفی و بررسی بازی Dirt On Tires Offroad

بازی شگفت انگیز و جذاب Dirt On Tires Offroad یک بازی اتوموبیل رانی بسیار عالی در سبک بازی های شبیه سازی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Andi Games کشور روسیه تولید و به صورت رایگان عرضه شده است. اگر شما هم از علاقمندان به رانندگی در مسیرهای دشوار و جاده های غیر عادی هستید، پیشنهاد می کنیم این بازی را تجربه کنید. این بازی اتوموبیل رانی یک شبیه ساز بسیار عالی از رانندگی Offroad یا خارج از جاده می باشد که با گرافیک عالی و صدا گذاری حرفه ای خود توجه هر بازیکنی را به خود جلب می کند.

به جای ماندن رد لاستیک ها بر روی محیط و طراحی بسیار زیبای ظاهر ماشین ها و خارج شدن دود از اگزوز آن ها نشان می دهد که سازندگان این بازی مدت ها صرف ساختن این بازی شگفت انگیز وقت صرف کرده اند. در بازی Dirt On Tires Offroad شما راننده ماشین هایی بزرگ و قوی خواهید بود. این ماشین ها به خاطر قدرت بالا می توانند در جاده های سخت عبور کنند و انتخاب ایده آلی برای شما خواهند بود.

در بازی Dirt On Tires وظیفه شما رانندگی و حمل و نقل بار با این خودروهای بزرگ و قدرتمند در مسیرهای سخت می باشد. در ابتدای بازی شما باید یک اتوموبیل سنگین اتخاب کنید. در Dirt On Tires نزدیک به ده ماشین در کلاس بندی های متفاوت وجود دارند که شما می توانید با آزاد کردن هر کدام، از آن ها استفاده کنید. وجود جاده ها و مسیرهای دشوار تنها چالش شما نخواهند بود. مشکل بنزین نیز یکی دیگر از چالش های شما در این بازی می باشد.