بازی سرگرم کننده و جذاب Disney Bola Soccer

با بیش از 5 میلیون دانلود از گوگل پلی

+ به همراه نسخه مود شده و تریلر بازی

عرضه شده توسط کمپانی دیزنی

این روزها کمپانی بزرگ به خوبی دریافته است که اگر بخواهد همانطور که نام خود را در صنعت انیمیشن سازی برجسته کرده است، نام خود را برای کاربران گوشی های هوشمند نیز برجسته کند، باید از عناوین مختلف و سرگرم کننده ای استفاده کند که بتواند کاربران را به خوبی به سمت خود بکشاند. دیزنی تا به امروز نیز در این امر موفق بوده است و با عرضه عناوین مختلفی برای گوشی های هوشمند عرضه کرده است که توانسته اند سبب همین موفقیت باشند. این کمپانی عنوانی دیگر تحت نام Disney Bola Soccer عرضه کرده است، که از همان بازی های سرگرم کننده و اعتیادآور به حساب می آید.

Disney-Bola-Soccer

ویژگی ها:

  • وجود بازیکن هایی با قدرت های مختلف
  • طراحی شده با گرافیک بسیار عالی
  • انتخاب تیم دلخواه از میان تیم های موجود
  • قابلیت شرکت در کاپ برای قهرمان شدن
  • انتخاب لباس با رنگ دلخواه برای تیم خود

 

بدون شک عنوانی که توسط دیزنی منتشر شود، هیچ جای بحث و انتقادی برای کاربران باز نمی گذارد و تنها چیزی که کاربران می توانند در مورد آن بگویند، این است که یک بازی بی نظیر دیگر توسط دیزنی منتشر شد!

Disney Bola Soccer بازی سرگرم کننده و جذاب برای گوشی های هوشمند می باشد که در آن شما به یک دنیای ورزشی وارد خواهید شد و باید بتوانید با شکست دادن تیم های حریف امتیازهای خودتان را افزایش دهید. در ابتدای بازی شخصی به عنوان مشاور، به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با بازی آشنا شوید. البته او برای این کار از شما پول خواهد گرفت و شما باید هزینه های مشاوره او را پرداخت کنید. در ابتدای بازی انتخاب تیم، نام آن، رنگ لباس های تیم و … بر عهده خودتان بود و بعد از ان که نام و لباس تیمتان را انتخاب کردید باید به دنبال اسپانسری برای تیمتان باشید که تیم شما را پشتیبانی کند. پشتیبانی که شما برای تیم خودتان انتخاب می کنید، در طول بازی لوگوی خودش را در داخل زمین نشان خواهد داد و ممکن است نام این پشتیبان بر رو لباس های شما نیز نقش ببندد. تا اینجای کار را حتما باید انجام دهید تا وارد مرحله اصلی شوید. شما به قسمت ترکیب بندی تیم و انتخاب بازیکن های اصلی و بازیکن های ذخیره وارد خواهید شد که در این بخش می توانید تیمتان را مدیریت کنید (بچینید). هر بازیکن در تیم شما دارای توانایی ها و قدرت های منحصر به فرد خودش میباشد و از طرفی ممکن است شاهد آن باشید که قدرت ها و توانایی یک بازیکن در طی مسابقات افزایش یابد که همین موضوع به هرچه واقعی تر شدن بازی کمک بسیار زیادی می کند.

بازی Disney Bola Soccer دارای گرافیکی بسیار عالی و کنترل نسبتا روانی است. به طور حتم می توان از Disney Bola Soccer به عنوان یکی از سرگرم کننده ترین و جالب ترین بازی های فوتبالی اندروید دانست که با وجود حجم کمی که دارد می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.