Divar

برنامه ایرانی دیوار برای اندروید

برنامه دیوار یکی از برنامه های پر کاربر ایرانی می باشد که شما می توانید بدون واسطه و به راحتی لوازم اضافه خود را بفروشید و یا لوازم مورد نیاز خود را به پایین ترین قیمت ممکن خریداری کنید. دیوار نیازمندی‌های همراه میلیون‌ها ایرانی با درج نزدیک به ۱۰۰ هزار آگهی رایگان در روز از سوی شما کاربران است.

Divar_cover

ویژگی ها:

  • دارای پشتیبانی قوی
  • ارسال آگهی بصورت رایگان
  • خرید و فروش لوازم از سرتاسر ایران
  • دارای رابط کاربری ساده

معرفی و بررسی برنامه Divar:

روی دیوار بر اساس محلی که هستید، می توانید همه نیازمندی های مورد نظرتان شامل کالاها و خدمات مختلف را مشاهده کنید. فاصله هرآنچه که به دنبالش می گردید، به اندازه فاصله شما تا تلفن همراه تان است.

روش ارسال آگهی بر روی دیوار:

شهرتان را انتخاب کنید، باکلیک بر روی «+» آگهی بسازید و بفرستید. نصب آگهی روی این دیوار پیگرد قانونی ندارد! با تلفن همراه تان عکس بگیرید! همانجا مشخصات لازم، توضیحات و مشخصات تماس را وارد کنید و کالا و خدمات تان را به رایگان عرضه کنید تا کاربران پرشمار دیوار آن را روی دستگاه همراه شان مشاهده کنند. کاربران بر اساس محل آگهی، راحت تر شما را پیدا می کنند.

روش خرید از دیوار:

پس از پیدا کردن کالا و یا خدمات مورد نظر، کاربران مستقیم با هم تماس می گیرند و هیچ واسطه ای وجود نخواهد داشت. دقت کنید که در این مدل خرید و فروش دیوار کلا بی تقصیر است و خود کاربران باید جنبه های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.