بازی سرگرم کننده و مهیج Grudger Hard Death

با گرافیک و گیم پلی مناسب در سبک Arcade و Running

بدون نیاز به دیتا و به صورت آفلان

به همراه ویدئوی گیم تریلر بازی

با امتیاز 4.3 از 5 و با قیمت 2 دلار در گوگل پلی

Grudger: Hard Death عنوان یکی از بازی های محبوب شرکت آمریکایی Noble Muffins می باشد که بر خلاف آنچه که در ظاهر نشان می دهد، به یکی از بازی های محبوب و پر فروش گوگل پلی مبدل شد. بازی Grudger Hard Death که سازندگان آن را Grudger HD نیز می نامند، یک بازی از تلفیق سبک Arcade در سبک بازی های Running می باشد. اما ایجاد برخی تغییرات و نگرش نوین در ساخت این بازی آن را با دیگر بازی های Running تا حد زیادی متفاوت ساخته است. با APKTops در بررسی جوانب بیشتر این بازی همراه باشید…

Grudger-HD

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب و مدل سازی های سه بعدی
  • گیم پلی جذاب و سرگرم کننده در سبک Running
  • قابلیت تغییر مسیر در جهات مختلف
  • گشت و گذار و قابلیت تغییر جهت حرکت در هر زمان
  • دارای بخش های چالش برانگیز و معمایی
  • توانایی دویدن، پریدن، لیز خوردن، قل خوردن و …
  • انجام حرکات مختلف پارکور در حین دویدن
  • دارای بیش از 45 مرحله سخت و چالش بر انگیز
  • دارای موارد مخفی بسیار

بازی Grudger Hard Death

بازی Grudger Hard Death یک بازی سرگرم کننده، جذاب، هیجان انگیز و تا حد زیادی طنزآمیز می باشد که توسط شرکت Noble Muffins عرضه شده است. این بازی اگرچه از چندین بازی مختلف الهام گرفته است اما باید گفت که سازندگان Grudger Hard Death ، این بازی را به خوبی طراحی کرده اند. شما طی بازی می بایست بدوید و از موانع عبور کنید. بخش اعظم بازی روی پشت بام های ساختمان ها پیگیری می شود. لذا در حین دویدن می توانید حرکات پارکوری هم انجام دهید و از طبقات مختلف با این حرکات نقل مکان کنید.

گراجر (Grudger) نام شخصیت اصلی بازی است که شما کنترل آن را به عهده خواهید داشت. گراجر توسط گروهی از خلافکاران تحت تعقیب است و شما باید به او کمک کنید تا از دست آن ها فرار کند. یکی دیگر از وظایف گراجر رساندن برخی کالاها به افراد مختلف در اسرع وقت می باشد. پس می بایست در این مواقع هم به او کمک کنید تا به موانع برخورد نکند و یا اینکه سریع ترین و بهترین مسیر را برایش تعیین کنید.

بازی دارای بیش از 45 مرحله چالش برانگیز می باشد. در بازی پازل ها و معماهایی نیز دیده می شود که بر سخت تر شدن ماجرا می افزاید. همچنین بر خلاف دیگر بازی های در سبک دویدن، شما در بازی Grudger Hard Death می توانید مسیر خود را در هر زمانی از بازی تغییر دهید. اما هوشیاری و ذکاوت شما سرنوشت ساز خواهد بود. هم اکنون می توانید بازی سرگرم کننده Grudger Hard Death را از APKTops دریافت نمائید. این بازی بدون دیتا بوده و به صورت آفلاین و بدون نیاز به روت قابل اجرا است.