Dr. Cares - Amy's Pet Clinic ? ?

جدیدترین نسخه بازی Dr Cares Amys Pet Clinic برای اندروید

بازی های مختلفی برای سیستم عامل اندروید ساخته و منتشر می شوند و هر کدام می توانند محیطی جدید را به شما ارائه کرده و امکان تجربه ی کار های مختلف را بدهند. دسته ای از این بازی ها شما را به عنوان یک دکتر قرار داده و باید به مراجعین خود رسیدگی کنید.

بازی Dr Cares Amys Pet Clinic یک بازی تفننی اندروید است که توسط استودیو بازی سازی GameHouse که تا کنون بازی های جذاب دیگری را برای کاربران عرضه کرده ساخته و منتشر شده است. در این بازی جذاب شما به عنوان دکتر امی که در رشته ی دامپزشکی فارغ التحصیل شده است اقدام به بازی خواهید کرد. شما در شهر کوجک خود که از کودکی در ان بزرگ شده اید ساکن خواهید بود و باید با دیگر همکاران خود رقابت کنید. افراد مختلف برای درمان حیوانات خانگی شان به شما مراجعه خواهند کرد و شما باید در حین بازی با کمک به ان ها و درمان حیوانات خانگی درمانگاه خود را گسترش داده و  بین مردم محبوبیت کسب کنید.

Dr Cares Amys Pet Clinic دانلود بازی کلینیک حیوانات خانگی دکتر

ویژگی های بازی Dr Cares Amys Pet Clinic

  • اقدام به درمان حیوانات در 6 مکان مختلف
  • تشخیص و درمان بیماری حیوانات با انجام 19 بازی کوچک مختلف
  • دارای بیش از 60 مرحله ی داستانی و 30 مرحله ی چالش برانگیز
  • امکان ارتقای کلینیک شما برای دسترسی به آخرین فناوری های روز دنیا
  • تصمیم گیری در قسمت های مهم داستان
  • جمع اوری الماس برای انجام کار های گوناگون در بازی
  • رقابت با همکاران شما
  • شیوع یک بیماری خطرناک بریا حیوانات خانگی
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد در بازی Dr Cares Amys Pet Clinic شما به عنوان دکتر امی که یک دامپزشک است بازی را شروع خواهید کرد و باید کلینیک درمانی خود را که برای حیوانات خانگی تاسیس شده است مدیریت کنید. بازی در 6 مکان مختلف اتفاق می افتد و تنوع خاصی را به کاربر می دهد و باید برای تشخیص و درمان بیماری های حیوانات خانگی بیش از 19 بازی کوچک را انجام دهید. بازی دارای بیش از 60 مرحله در بخش داستانی می باشد که با انجام آن ها می توانید داستان را پیش ببرید.

یک بیماری خطرناک در شهر شیوع پیدا کرده است و حیوانات خانگی را هدف قرار داده و شما باید با اتخاذ تصمیم های درست در قسمت های مختلف بازی داستان را رقم زده و به پیش ببرید. همچنین 30 مرحله ی چالش بر انگیز نیز در بازی وجود دارد و با انجام ان ها می توانید سرعت عمل خود را بالا ببرید. با انجام بازی باید به فکر ارتقای کلینیک خود و استفاده از جدید ترین فناوری های درمانی روز دنیا نیز باشد.