Dr. Parking 4

بازی پارک کردن ماشین اندروید Dr. Parking

بازی های سبک پارک کردن ماشین به عنوان یکی از محبوب ترین بازی های اندرویدی شناخته می شوند و هربار که یکی از این بازی ها را در سایت برترین های اندروید معرفی می کنیم، شاهد استقبال بسیار بالایی از آنها هستیم. این بار هم یکی دیگر از همین سبک بازی ها را برایتان اماده کرده ایم.

ویژگی ها:

  • تلاش برای پارک کردن ماشین در مکان مورد نظر
  • انجام بازی و چالش در مکان های مختلف
  • گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده
  • امکان به چالش کشیدن خود در حالت آنلاین
  • گیم پلی بی نظیر و سرگرم کننده

Dr. Parking را شاید بتوان به واسطه گرافیک اچ دی بسیار عالی و همچنین گیم پلی بی نقصی که دارد، به عنوان یکی از بهترین بازی های سبک پارک ماشین برای سیستم عامل اندروید دانست. در این بازی باید بتوانید ماشین خودتان را در مکان هایی که در نظر گرفته شده پارک کنید. برای این کار باید نهایت دقت خودتان را در نظر بگیرید و مراقب باشید تا با مانع ها و ماشین ها و همچنین اشیایی که در اطراف محل پارک وجود دارند، برخورد نکنید چرا که باعث می شود تا بازی را از دست بدهید.

در این بازی اندروید کنترل ماشین از طریق فرمان، و پدال های گاز و ترمز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما می توانید دید دوربین را در حالت های مختلف قرار دهید و در حالتی که خودتان دوست دارید قرار دهید تا در همان حالت بتوانید کنترل ماشین را به عهده داشته باشید.

بازی Dr. Parking با گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای طراحی شده است. در این بازی جزئیات گرافیکی به خوبی هرچه تمام رعایت شده است و شاهد یک بازی بی نظیر و بسیار عالی خواهید بود.