Dracula 4 بسیار فکری و نیازمند به خلاقیت ذهنی بالا! 

دراکولا که در این پست از سایت Apktops به معرفی جدیدترین نسخه شماره 4 آن با نام Dracula 4 می پردازیم نام یک بازی فکری و با سبکی تقریبا ترسناک و ماجراجویی است که داستان بازی مربوط به کشتی ای غرق شده گمشده که حاوی اشیا و وسایل گران بهای یک موزه با نام متروپولیتن است می باشد . 

Dracula 4 1.0.3 (Full)

مدتی بعد یکی از نقاشی های موجود در این کشتی توسط یکی از کارکنان موزه به طور اتفاقی در مجارستان دیده می شود و موضوع به موزه گزارش می شود . سپس رییس این موزه یکی از کارشناسان خود را برای تایید اصل یا تقلبی و نمونه مشابه بودن این نقاشی اعزام می نماید . اما در این سفر برای این کارشناس اتفاقاتی عجیب نظیر نقاشی ای از موجودات خون آشام و رویارویی با کابوس ان ها و …  اتفاق  می افتد که شروع داستان و مراحل هیجان انگیز بازی از همین قسمت آغاز می گردد . پس خود را برای یک سفر طولانی و رویارویی با انواع حوادث و معماها و پازل های گوناگون آماده کرده و به دنیای دراکولایی ها بپیوندید.

سری بازی دراکولا به طور کلی در گوگل پلی امتیازات خوبی به دست نیاورند و دلیل معرفی نشدن در APKTOPS نیز همین بود به عنوان مثال نسخه 4 این بازی با کسب فقط 52 رای امتیاز 3.9 و نسخه 5 آن با کسب فقط 30 رای امتیاز 4.2 را در گوگل پلی به دست آورند یعنی از کل دنیا فقط 52 کاربر برای نسخه 4 و 30 کاربر برای نسخه 5 این بازی امتیاز دادند !ا