Drag Racing 3D

بازی مسابقات درگ Drag Racing 3D برای اندروید

فروش با قیمت 0.9 دلار در گوگل پلی

کسب امتیاز 4.4 در گوگل پلی

بازی های سبک اتوموبیل رانی دارای طرفداران بسیار زیادی می باشند و افراد بسیار زیادی علاقه مند به این سبک بازی ها هستند. این سبک از بازی دارای هیجان بسیار بالایی است و از این رو افرادی که علاقه مند به بازی های هیجان انگیز هستند، معمولا به سمت این دسته از بازی ها کشیده می شوند. این بار برای علاقه مندان به این سبک از بازی ها، یک بازی بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز با نام Drag Racing 3D آماده کرده ایم.

Drag-Racing-3D

ویژگی ها:

  • قابلیت انتخاب ماشین دلخواه از میان ماشین های مختلف
  • تغییر دادن رنگ ماشین ها و سفارشی سازی آنها
  • انجام بازی در محیط های مختلف
  • قابلیت اضافه کردن آیتم های مختلف به ماشین ها

 

Drag Racing 3D بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده در سبک مسابقات اتوموبیل رانی برای اندروید می باشد. در این بازی رقابت های اتوموبیل رانی را در شهر تجربه خواهید کرد. شما باید از میان ماشین های دیگری که در حال عبور از خیابان های شهر هستند بتوانید عبور کنید و زودتر از دیگر ماشین های مسابقه ای خط پایان را پشت سر بگذارید و بازی را انجام دهید. ماشین های مختلفی در این بازی وجود دارند که دارای امکانات منحصر به فرد و متفاوتی می باشند. شما می توانید از میان این ماشین ها، هرکدام را که خواستید انتخاب کنید. امکان ارتقاء دادن خودروها و همچنین سفارشی سازی ظاهر آن برای کاربران فراهم شده است تا بتوانید خودرویی مطابق با سلیقه خودتان ایجاد کنید. شما می توانید با اضافه کردن آیتم های مختلف و دلخواهتان به ماشین، آنها را قدرتمندتر کنید. مسابقه هایی که در بازی سه بعدی Drag Racing 3D شاهد آنها خواهید بود در مکان هایی متفاوت انجام خواهند شد که باعث می شود تا هیچگاه احساس تکراری بودن محیط بازی به شما دست ندهد. امکان استفاده از نیترو در طی بازی نیز وجود دارد و شما می توانید با استفاده از نیترو سرعتی باوررنکردنی را تجربه کنید.

در بازی Drag Racing 3D امکان درگ کردن با ماشین وجود دارد. در سر پیچ ها می توانید با درگ کشیدن توسط ماشین حرکات نمایشی بسیار زیبایی را به اجرا بگذارید. البته برای دریفت (درگ) کردن باید به خوبی عمل کنید، چرا که اشتباه در انجام این کار می تواند باعث تصادف ماشین شود. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.