بازی لیگ فوتبال رویایی Dream League Soccer

نسخه معمولی + مود شده
عرضه شده توسط First Touch
با گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

بیش از 50 میلیون دانلود از پلی استور

اگر از علاقه مندان به بازی های ورزشی و به ویژه رشته فوتبال هستید پیشنهاد می کنیم بازی Dream League Soccer را از دست ندهید. این بازی، در سبک فوتبالی برای علاقه مندان به همین رشته توسط استودیوی بازیسازی مشهور First Touch عرضه شده است. در این بازی شاهد شبیه سازی بسیار عالی ورزش فوتبال خواهید بود که می توانید با انتخاب تیم مورد نظرتان، یک بازی بی نظیر را تجربه کنید.

Dream League Soccer

ویژگی ها: 

  • قابلیت خرید بازیکن همانند دنیای واقعی
  • قابلیت تمرین و تکرار با بازیکن برای بالا بردن راندمان آن ها برای شرکت در مسابقات
  • شرکت در مسابقات و جشن های مختلف به همراه صحنه های دیدنی و انیمیشن های زیبا
  • امکان قرار دادن تمرین برای بازیکنان با نمایش به صورت کاملا واقعی در زمین فوتبال
  • امکان مهیا کردن شرایط برای انجام بازی های فوتبال دوستانه برای افزایش قدرت بازیکنان
  • نمایش حرکات نمایشی بازیکنان مانند حرکات ورود به زمین و یا هنگام گل زدن
  • دکمه های کنترل بسیار آسان و در دسترس
  • گرافیک HD دیدنی فوق العاده و گیم پلی اعتیاد آور

 Dream League Soccer 2016 شبیه ساز بسیار عالی فوتبال می باشد که در آن شما می توانید با انتخاب تیم دلخواهتان وارد مسابقات شده و تلاش کنید تا با کسب پیروزی های متعدد خودتان را به عنوان قهرمان واقعی به تمام دنیا بشناسانید.

در این بازی تمام امکاناتی که در یک بازی فوتبال واقعی وجود دارد را شاهد خواهید بود. شما امکان انجام انواع نقل و انتقالات را خواهید داشت و قادر خواهید بود بازیکنان قدرتمند را برای تیم خود خریداری کنید یا حتی بازیکنی را به تیم دیگری بفروشید. امکان تمرین دادن بازیکنان برای افزایش قدرت و بازده آنها نیز وجود داشته و می توانید با قدرت بیشتری از آنها استفاده کنید. هنگامی که بازیکن هایتان برای انجام مسابقه اماده شدند، می توانید آنها را در مسابقات جهانی و کشوری مختلف شرکت دهید و برای پیروزی تلاش کنید.

شبیه سازی Dream League Soccer 2016 با وجود حجم کمی که دارد اما بسیار عالی انجام شده است. در این بازی کنترلگر بسیار عالی انجام شده است و می توانید به سادگی تیم خود را تحت کنترل داشته باشید. گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده از جمله مواردی است که در طی بازی باعث جلب توجه شما خواهد شد. بازی “لیگ رویایی فوتبال” یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند.