بازی فکری رویای ماشین Dream Machine

عرضه شده توسط کمپانی GameDigits

کسب امتیاز 4.3 در پلی استور

نسخه مود شده بازی

Dream Machine بازی جدید از استودیوی بازیسازی GameDigits برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در مدت زمانی که عرضه شده است، توانسته است کاربران بسیار زیادی را به دست بیاورد. این بازی با گیم پلی منحصر به فرد و جذابی که دارد، توجه کاربران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است. هم اکنون این بازی را در سایت ApkTops برایتان آماده کرده ایم که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

Dream-Machine

ویژگی ها:

  • دارای گیم پلی بسیار جذاب و منحصر به فرد
  • گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • وجود ماموریت های سرگرم کننده و جذاب
  • مراحل بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • چالش های فکری برای تقویت ذهن
  • انجام بازی در محیط های مختلف

 

Dream Machine بازی فکری با درون مایه های چالشی برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن یک ماشین (ربات) به عنوان کاراکتر اصلی بازی ایفای نقش می کند و شما باید به او کمک کنید تا با انجام دادن ماموریت هایی که برایش در نظر گرفته شده است به “رویای” خود دست بیاید.

در بازی “رویای ماشین” شاهد مراحل مختلفی خواهید بود که در این مراحل شما به چالش کشیده خواهید شد. در این بازی شما باید طی هر مرحله بتووانید چالش های فکری که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت پشت سر بگذارید تا آن مرحله را رد کنید. این مراحل به گونه ای طراحی شده اند که در آنها باید ربات را با ساخت و ایجاد مسیرهای دقیق و منظم، جلو ببرید تا وقتی که به خط پایان همان مرحله دست یابید. به این ترتیب شما بازی را پیش خواهید برد تا هنگامی که تمام مراحل بازی را پشت سر بگذارید. اکثر مراحلی که در این بازی طراحی شده اند، دارای اشیایی مانند چوب، چرخ دنده و … می باشند که باعث ایجاد پس زمینه ای ماشینی برای بازی می شوند.

بازی Dream Machine دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده می باشد. صداگذاری بازی نیز با حرکت چرخ دهنده و ساخت راه ها، واقع گرایی بیشتری به بازی می دهد. کنترل بازی نیز در نسخه جدید بسیار بهبود یافته است و به سادگی امکان تکان دادن اشیا را در بازی خواهید داشت.