رالی، اسفالت و مسابقات آفرود DRIVELINE : Rally, Asphalt and Off-Road Racing

بدون نیاز به دیتا

DRIVELINE : Rally, Asphalt and Off-Road Racing عنوان یک بازی محبوب و خیره کننده با طراحی فوق العاده از سری بازی‌های ماشین سواری با گرافیک hd است که از استودیوی بازی سازی VO DIGITAL ARTS برای سیستم عامل های هوشمند اندرویدی طراحی و منتشر شده است. در این بازی جذاب، شما باید مانند سایر بازی های ماشین سواری، وسیله نقلیه خود را از میان 9 مدل مختلف انتخاب کرده و با سفارشی‌ سازی  ان ها، پا در میدان مسابقات گذاشته و یکی از رقابتی ترین مسابقه های ماشین سواری را تجربه کنید.

DRIVELINE : Rally, Asphalt and Off-Road Racing

ویژگی ها:

  • دارا بودن سه سبک مختلف اتومبیل‌ رانی از قبیل رالی، اسفالت و افرود
  • امکان انتخاب وسایل نقلیه از میان 9 اتومبیل منحصر به فرد با طراحی عالی
  • بهره‌گیری از موتور گرافیکی نسل جدید با صداپردازی عالی در این زمینه
  • قابلیت پشتیبانی از دستگاه های مختلف اندرویدی و سازگاری با انها
  • امکان جمع اوری منابع و کسب امتیاز برای ارتقا روز افزون در سطح بازی
  • دارای گیم‌ پلی مبتنی بر فیزیک و بسیار ساده با فضاسازی های جذاب

 

همانطور که می دانید بازی های ماشین سواری در سبک های مختلفی در سراسر دنیا توسط طراحان ان ارائه و منتشر شده است که بی تردید همه ان ها دارای یک سری از قابلیت های مجذوب کننده بوده و مخاطبان خود را در بخش های مختلف به سمت خود کشانده اند. با توجه به این امر، این بار DRIVELINE : Rally, Asphalt and Off-Road Racing به دور از حاشیه و با طراحی بی نظیر و پشتیبانی از حالت های مختلف، تحولی جدید در بازی های اتومبیلرانی به وجود اورده و یک بازی بی نظیر را بدون اهمیت و توجه به سبک شما به ارمغان اورده است چرا که این بازی با امکانات و ویژگی‌ های منحصر به فرد خودش،شما را غافل‌ گیر خواهد کرد.

قبل از هرچیزی گفتنی است که این بازی سه حالت ماشین سواری رالی، اسفالت و افرود را به صورت یکجا در خود گنجانده است که بی شک میتوان گفت بخش عظیمی از محبوبیت خود را علاوه بر طراحی بی نظیرش نیز، مدیون همین  امر میداند. در این بازی پر هیجان، طیف گسترده ای از ابزار ها در اختیار گیمر قرا گرفته است تا بتواند بهترین اتومبیل را با توجه به سلیقه شخصی خود روانه میدان مسابقات کند.امکان انتخاب وسایل نقلیه از میان 9 اتومبیل منحصر به فرد با طراحی چشم‌گیر، بهره‌گیری از موتور گرافیکی نسل جدید با صداپردازی عالی و… از دیگر ویژگی های مثال زدنی این بازی جدید به شمار میرود. در این بازی گرد و غبار را با موتورهای تلالو بسوزانید و به سمت پیروزی یک نفس به راه خود ادامه دهید.