بازی بسیار زیبا و واقع گرایانه Driving Zone: Japan

یک بازی دیگر از سری بازی های محبوب Driving Zone
گرافیک عالی و مثال زدنی به نسبت حجم
گیم پلی واقع گرایانه و آموزشی در سبک بازی های مسابقه ای و ماشین سواری
محصول استودیوی روسی AveCreation
نسخه معمولی + نسخه مود شده

چندی پیش در وب سایت برترین های اندروید، یک بازی زیبا و واقع گرایانه از سبک بازی های مسابقه ای با عنوان Driving Zone: Russia قرار دادیم. این بازی زیبا توسط استودیوی AveCreation تولید شده است. حالا این استودیو، بعد از کشور روسیه، به سراغ کشور ژاپن رفته است و رانندگی در کشور زیبای ژاپن را شبیه سازی کرده است. این شبیه سازی در تمام بخش ها مثل خیابان ها و مدل های خودروها صورت گرفته است. با ما در معرفی بازی Driving Zone: Japan همراه باشید.

driving-zone-japan

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی با جزئیات بسیار بالا
  • طراحی های کاملاً سه بعدی
  • طراحی های حرفه ای ماشین های ژاپنی
  • طراحی بی نظیر خیابان ها، مناظر، درختان و …
  • نورپردازی ها و صداگذاری های بی نظیر و واقعی
  • گیم پلی طبیعی و واقع گرایانه بر اصول فیزیکی
  • وجود تغییرات آب و هوایی
  • وجود چندین مدل خودروی شهری ژاپنی
  • امکان تنظیم نمای دوربین از داخل خودرو یا سوم شخص

معرفی و بررسی بازی Driving Zone: Japan

Driving Zone: Japan نام پروژه موفق بعدی از سوی استودیوی روسی AveCreation می باشد که بعد از مورد توجه قرار گرفتن بازی Driving Zone: Russia توسط تیم سازنده توسعه داده شده است. در بازی Driving Zone: Russia شهرها، خیابان ها و ماشین های کشور روسیه شبیه سازی شده بود و حالا نوبت به ژاپن رسیده است تا در این بازی شبیه سازی شود.

در بازی Driving Zone: Japan شما پا به خیابان های زیبای توکیو می گذارید و می توانید در بخش های مختلف شهر یا حومه شهر به گشت و گذار بپردازید. برای این منظور 4 منطقه اصلی با ویژگی های منحصر به فرد طراحی شده اند تا در هر کدام که مایل هستید، گشت و گذار کنید. می توانید از بین چندین مدل خودروی شهری ساخت خود کشور ژاپن استفاده کرده و یک رانندگی واقع گرایانه را به خوبی تجربه کنید.

صداگذاری های طبیعی خودروها و صدای موتورهایشان به صورت حرفه ای انجام شده است. همچنین طراحی بی نظیر مدل های سه بعدی خودروها، نورپردازی ها و دقت بالا در طراحی جزئیات گرافیکی بازی مثل عناصر محیطی بسیار مناسب صورت گرفته است. این طراحی های واقعی در کنار گیم پلی واقع گرایانه و فیزیکی بازی معنای دو چندانی خواهد گرفت.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام