نصب واتس اپ بر روی دو گوشی Dual for WhatsApp

تا به حال برنامه هایی که در زمینه ساخت دو اکانت برای یک مسنجر عرضه شده اند، به این صورت بوده اند که شما در یک گوشی همراه امکان ساخت دو اکانت را داشته اید. یعنی با استفاده از این برنامه ها شما می توانستید با استفاده از یک خط گوشی، دو اکانت در برنامه هایی نظیر وایبر یا واتس اپ داشته باشید. اما این بار در سایت برترین های اندروید، قصد معرفی یک نرم افزار متفاوت را داریم که امکانی کاملا بر عکس در اختیار شما قرار می دهد.

Dual-for-WhatsApp

 

همانطور که گفتیم، Dual for WhatsApp کاملا متفاوت با برنامه های مشابه خودش عمل میکند. با استفاده از این نرم افزار، شما این امکان را خواهید داشت تا با استفاده از یک خط تلفن، برنامه واتس اپ را بر روی دو گوشی همراه یا تبلت نصب کنید. یعنی شما با شماره X برنامه واتس اپ را در گوشی خودتان نصب کرده اید. سپس می توانید با همان شماره X واتس اپ را در یک گوشی یا تبلت دیگر نیز داشته باشید. با این کار شما می توانید در دو گوشی همراه، از یک اکانت واتس اپ استفاده کنید.

توجه داشته باشید که Dual for WhatsApp به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. اما برای این که به تمام امکانات این برنامه دسترسی داشته باشید، باید از طریق پرداخت درون برنامه ای، نسخه کامل را خریداری کنید!