بازی اکشن DuckTales: Remastered

محصولی از کمپانی پرآوازه Disney 

Disney از جمله کمپانی هایی می باشد که نام آن همیشه در ذهن افراد ده شصت و دهه هفتاد به جا باقی خواهند ماند. به ویژه با کارتون هایی که این کمپانی عرضه کرده است، حتی الان هم به عنوان غول عرضه انیمیشن، شناخته می شود. مدتی است که این کمپانی اقدام به عرضه بازی های اندروید می نماید و در تلاش است که بتواند با عرضه بازی، نام خود را در میان این عرصه نیز برجسته کند. به واقع، دیزنی در این امر نیز توانسته است موفق باشد!

DuckTales-Remastered

ویژگی های گیم پلی:

  • بازی در نقش شخصیت “Scrooge McDuck”
  • مشاهده کوه های هیمالیا، آمازون، ترانسیلوانیا، معادن آفریقا و ماه در هنگام جستوجوی برای 5 گنجینه افسانه ای
  • قابلیت حمله کردن به دشمنان با همان عصای معروف McDuck با قابلیت پرش اردک
  • قابلیت مبارزه و دفاع کردن در برابر رئیسان هر مرحله
  • قابلیت افزایش قدرت و شکست ناپذیری و استفاده از قلب های اضافه برای افزایش سلامت
  • جمع اوری الماس جهت باز شدن بخش هایی از 90 قسمت این کارتون تلویزیونی در گوشی همراه
  • پشتیبانی از کنترل به وسیله بلوتوث

 

یکی از جدیدترین اثرهای دیزنی که حدود یک هفته قبل به صورت رسمی در گوگل پلی معرفی شد، DuckTales: Remastered نام دارد. بازی که در سبک اکشن عرضه شده است، اما با انجام بازی متوجه خواهید شد که ماجراجوهایی بسیار زیادی نیز در ان مشاهده خواهید کرد.

McDuck در این بازی نیز در نقش یک شخصیت خسیس قرار دارد. وی قصد دارد با سفر با تمام اطراف جهان پنج گنجینه افسانه ای را بیابد. در این بازی شما سفری به هیمالیا، آمازون، ترانسیلوانیا، معادن آفریقا و ماه خواهید داشت و برای این کار از نقشه ای که McDuck دارد، استفاده خواهید کرد. اما در این مسیر غول ها و افراد شرور بسیار زیادی وجود دارند که سعی دارند با جلوگیری از سفر شما، از دست یابی McDuck به گنجینه های افسانه ای ممانعت کنند. همچنین در طول بازی برادر زاده های McDuck که Huey, Dewey و Louie نام دارند به دست افراد دشمن دستگیر شده اند که شما باید بتوانید آنها را بیابید و نجات دهید. اما برای نجات دادن آنها، حتما باید مسیری که در غول ها در آن قرار دارند را بروید و آنها را نابود کنید. خود را برای سفرای ماجراجوی و جالب با McDuck در این بازی اندروید، آماده کنید!