Dynasty Warriors: Unleashed

بازی نقش افرینی سلسله جنگجویان و سه امپراطوری Dynasty Warriors: Unleashed

Dynasty Warriors: Unleashed نام یک بازی پرهیجان و نبرد های افسانه ای فوق العاده با افزایش ادرنالین در سبک بازی های اکشن، مبارزه ای و حماسی است که توسط کمپانی بازی سازی NEXON Company برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. در این بازی جذاب، شخصیت های قهرمانانه محبوب شما باز می گردند و شاهد جنگ های عظیم با یورش دشمنان بی رحم خواهید بود. با انتخاب یکی از 48 شخصیت‌ مجموعه، ماموریت ها را انتخاب و لنها را با موفقیت انجام دهید.

Dynasty Warriors: Unleashed

ویژگی ها:

  • وجود 48 جنگجو قدرتمند و افسانه ای با مهارت های کاملا منحصربفرد
  • ساخت تیم جنگجویان خود برای شرکت در نبردهای حماسی بازی
  • ارتقاء مهارت های جنگجویان خود با استفاده از سیستم موجود در بازی
  • وجود انواع و اقسام حالت های نبرد که به شرح زیر میباشد:
  • دارای کنترل های لمسی بسیار قوی و بهبود یافته
  • دارای گرافی بالا  گیم پلی حیرت انگیز

محل کپی دیتا : Android/data

پشتیبانی از حالت های مختلف چند نفره از جمله گیم پلی تعاونی و رقابت های PvP یا همان بازیکن در مقابل بازیکن به صورت واقعی در Dynasty Warriors: Unleashed امکان پذیر است. تا بتواند تجربه یک بازی ادرنالین سوز و به یاد ماندنی رابرای شما ایجاد کند. با تصرف معادن و به دست اوردن منابع دشمنان خود را یکی پس از دیگری شکست دهید. تیمی از قدرتمندترین کاراکترها را تشکیل داده و همیشه پیروز میدان باشید. کاراکتر های خود را به انواع و اقسام سلاح ها مجهز کرده و انها را قدرتمندتر کنید.

بازی حالت های مختلف را شامل می شود که از ان ها می توان به مواردی چون حالت پیکار، نبرد با قدر قدرت، حمله ناگهانی، منابع جنگی و فتح اشاره کرد. وجود 48 جنگجو قدرتمند و افسانه ای با مهارت های کاملا منحصربفرد، ساخت تیم جنگجویان خود برای شرکت در نبردهای حماسی بازی، ارتقا مهارت های جنگجویان خود با استفاده از سیستم موجود در بازی، وجود انواع و اقسام حالت های نبرد، صدا گذاری مطلوب و گرافیک بالا همه ان قابلیت هایی است که به خوبی توانسته است این بازی را از سایر بازی های مشابه متمایز سازد. گفتنی است که حالت های بازی حتی در زمان حضور پرشمار دشمنان هنوز هم روان اجرا شده و باعث می شود در کنار گرافیک پرجزئیات، تمرکز بازیکنان روی سبک و سیاق اکشن ان باشد.