بازی استراتژیکی Eden: The Game

طراحی های سه بعدی و فانتزی با گرافیک مناسب
گیم پلی حرفه ای و دقیق در سبک بازی های نقش آفرینی
محصول استودیوی بریتانیایی Channel 4 TV Corporation
برگرفته شده از برنامه بریتانیایی Eden

EDEN عنوان یک برنامه سریالی واقعی یا Reality Show می باشد که اولین بار در سال 2002 در شبکه Channel 4 reality TV انگلستان نمایش داده شد. سری جدید این برنامه در جولای 2016 تولید و به مرحله ساخت رسید. استودیوی نرم افزاری Channel 4 TV Corporation از این برنامه تلویزیونی یک بازی جذاب تهیه کرده است. برای معرفی و بررسی این بازی با برترین های اندروید همراه باشید.

EDEN

ویژگی ها :

 • گرافیک سه بعدی و پر جزئیات به نسبت حجم کم
 • طراحی های فانتزی و رنگارنگ
 • امکان تنظیم و شخصی سازی نمای دوربین
 • سبک نقش آفرینی با وجود المان های استراتژیک
 • وجود قابلیت بسیار زیاد و مختلف
 • امکان ساخت، مدیریت و شخصی سازی کامل کمپ
 • وجود ده ها آیتم مختلف
 • وجود ده ها منبع طبیعی
 • امکان ساخت سازه های گوناگون مثل آشپرخانه، پناهگاه، انبار، کارگاه و …
 • امکان زیبا کردن کمپ با استفاده از عناصر مختلف مثل مجسمه، حوض، آبشار و …
 • امکان ایجاد جایگاهی برای پرورش حیوانات اهلی مثل خوک ، مرغ و …
 • توانایی انجام شکار، کشاورزی، ماهیگیری و …

معرفی و بررسی بازی EDEN

معرفی برنامه سریالی Eden

در EDEN سال 2002 که پیش از شروع به مدت چند ماه پیش نیازهایش را فراهم می کردند، تعدادی جوان زیر 30 ساله داوطلب با توجه به توانایی های فردی انتخاب و در یک گروه قرار داده شدند. سپس آن ها به یک جنگل بزرگ در کشور استرالیا فرستاده شدن تا به مدت یک سال به دور از هر شهر و سیستم خدمات رسانی، در آن جا زندگی کنند. این افراد برای زنده ماندن در جنگل می بایست کمپی کارآمد می زدند و بخش های لازم دیگر را هم به خوبی مدیریت کنند.

بعد از 14 سال، شبکه Channel 4 reality TV این برنامه رو مجدداً پیاده سازی کرد. ثبت نام و کارهای اولیه در سال 2015 شروع شد و سر انجام این برنامه به صورت رسمی در مارس 2016 کلید خورد. این بار افراد داوطلب به یکی از مناطق مرتفع و بکر اسکاتلند فرستاده شدند. از مارس 2015 تا یک سال بعد، آن ها می بایست به خوبی شرایط زندگی خود را طی این مدت فراهم کنند. روند زندگی این کمپ توسط دوربین به صورت یک برنامه در شبکه Channel 4 به نمایش در می آید. منطقه مذکور منطقه ای کاملاً دست نخورده است و به معنای واژه طبیعت حکمران بی چون و چرای این منطقه است.

معرفی و بررسی بازی EDEN

استودیوی نرم افزاری Channel 4 TV Corporation همزمان با شروع این برنامه، بازی مخصوص آن را هم برای سیستم عامل های هوشمند عرضه کرده است. در این بازی، شما در نقش لیدر این گروه، می بایست در همان شرایط به مدیریت این کمپ بپردازید. بازی از نقطه صفر یعنی دقیقاً زمانی که افراد شما به منطقه تعیین شده می رسند شروع می شود و از همین حالا شما می بایست بدون هیچ اتلاف وقتی به مدیریت این کمپ بپردازید.

در EDEN شما باید کمپ خود را بسازید و آن را مدیریت کنید. می توانید از سازه های گوناگون مثل پناهگاه، انبار، آشپزخانه و … استفاده کنید. در طبیعی که شما حضور دارید، حیوانات اهلی و وحشی هم یافت می شوند. باید به خوبی از حیوانات اهلی برای پرورش دادن آن ها و تهیه منابع غذایی بهره مند شده و از طرف مقابل در صورت حمله حیوانات وحشی تدابیر امنیتی لازم را چیده باشید. درست مثل یک بازی استراتژیک، شما می بایست از قوه استراتژیکی خود استفاده کرده و منابع لازم را جمع آوری کنید.

شما قادر هستید تا کمپ خود را مطابق با سلیقه خودتان زیباسازی کنید و از عناصر مختلفی استفاده کنید. صدها آیتم قابل استفاده در بازی طراحی شده اند تا شما همیشه در حال مدیریت لحظه ای این بازی باشید. همچنین می توانید با ایجاد مزارع کشاورزی و پیدا کردن رودخانه ها و تالاب ها برای ماهیگیری، به منابع غذایی خود و افرادتان کمک کنید. شما به عنوان رهبر این گروه مسئول جان و سلامت این افراد هستید و هر گونه بی احتیاطی می تواند منجر به آسیب رسیدن به کمپ و افراد شما باشد.