بازی ساده اما در عین حال سرگرم کننده Elite Soldier

گیم پلی ساده و چالش برانگیز

به همراه گرافیک و گیم پلی مناسب نسبت به حجم

نسخه معمولی + نسخه مود شده

قابل اجرا به صورت آفلاین بدون نیاز به دیتا

 Elite Soldier یا سرباز نخبه نام بازی داینامیک و غیر قابل پیش بینی شرکت بازی سازی Artibus Games می باشد که در این مطلب قصد معرفی آن را داریم. در این بازی که سبک آن Arcade می باشد، شما در نقش سربازی نخبه از یک ارتش حرفه ای هستید که در دل دشمن به عملیات های ماهرانه ای می پردازد. دقت و تمرکز شما سلامت شما را در این بازی تضمین می کند.

Elite-Soldier

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب نسبت به حجم
  • گیم پلی چالش برانگیز
  • سبک Point and Shoot
  • قابلیت استفاده از سلاح های مختلف از جمله AK-47, M4A1, Steyr AUG , SCAR-H , WA2000
  • قابلیت ارتقاء و کسب ویژگی های زیاد
  • دارای سیستم Dynamic Combo
  • دارای بیش از 20 مرحله مختلف
  • وجود دشمنان مختلف از جمله snipers, bombers و mercenaries

بازی Elite Soldier

Elite Soldier از جمله بازی های چالش برانگیز در سبک بازی های آرکید است. نمای بازی سوم شخص بوده و شما در گوشه ای از تصویر می بایست اقدام به پاکسازی منطقه کنید. سبک گیم پلی بازی Point and Shoot می باشد. دشمنان شما از نقاط مختلفی ظاهر می شوند و کاری که شما باید انجام دهید ضربه زدن روی هر دشمن می باشد.

شلیک کردن به نقاط حساس (Critical Hit) خون بیشتری از دشمن می کاهد و آن ها را زودتر از پای در می آورد. اینکه دشمنان شما چه زمان و از چه سنگری ظاهر شوند اتفاقی و Random می باشد. شما برای انجام این بازی به طور صحیح نیاز به تمرکز بالا و مدیریت زمان دارید. هر دشمن بعد از ظاهر شدن تا 3 ثانیه حمله ای نمی کند اما به محض اینکه مدت زمان تعیین شده بگذرد، رنگ دشمنان به رنگ قرمز تبدیل می شود و دشمنانی که رنگشان قرمز شود یعنی در حال تیراندازی به سمت شما هستند. پس اگر سرتان شلوغ شد، ابتدا به سمت دشمنانی شلیک کنید که رنگشان قرمز شده است.

بازی در ظاهر بی محتوا می باشد اما Elite Soldier دارای یک داستان است. داستان این بازی به مبارزه نیروهای ویژه ارتش آمریکا با قاچاقچیان می باشد. تمام مأموریت های شما در این نسخه در جنگل های سرسبز و زیبای آمازون صورت می گیرد. قاچاقچیان شما خطرناک و مسلح هستند. آن ها به انواع و اقسام سلاح ها از تفنگ های سنگین گرفته تا بازوکا و نارنجک و بمب تجهیز شده اند.

شما در نقش یک سرباز نخبه از این ارتش می بایست پایگاه های این قاچاقچیان را نابود کنید تا امنیت را در منطقه بازگردانید. بازی Elite Soldier در دو نسخه معمولی و مود شده قابل دانلود می باشد. همچنین، این بازی کاملاً آفلاین بوده و نیازی به دیتا نیز ندارد. جهت آشنایی بیشتر با سبک بازی، پیشنهاد می کنیم ویدئوی گیم پلی آن را از بخش “نمایش ویدئو” ملاحظه نمائید.

تصویر ثبت شده از نسخه مود شده توسط APKTOPS :

تصویر ثبت شده از نسخه مود شده بازی
تصویر ثبت شده از نسخه مود شده بازی