Empire: Four Kingdoms یکی از بهترین بازی های استراتژیکی

نزدیک به 50 میلیون دانلود در گوگل پلی

Empire: Four Kingdoms به پارسی امپراطوری: پادشاهی جهان یک بازی استراتژیکی مثال زدنی می باشد که شباهت زیادی به بازی کلش آف کلنز دارد. در این بازی جذاب شما می توانید با کاربرانی از سراسر جهان بازی را آغاز و با آیتم های بازی قلمرو خود را گسترس دهید. بازی توسط استودیو بازی سازی Goodgame Studios طراحی شده است که یکی از بهترین بازی های این استودیو می باشد. جالب است بدانید که این بازی توانسته نظر بیش از 1 میلیون نفر را از سراسر جهان به خود جلب کند.

دانلود Empire: Four Kingdoms

ویژگی ها :

  • قابلیت تشکیل گروه و دعوت دوستان خود
  • گرافیکی مثال زدنی و با کیفیت
  • امکان جنگ به سبک قرون وسطی با ابزار های مخصوص
  • امکان مستحکم سازی قلمرو خود
  • آموزش نیرو های مختلف برای ایجاد ارتش
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها
  • صدا گذاری عالی

معرفی بازی Empire: Four Kingdoms

شما اکنون در نقش یک پادشاه می باشید. پادشاهی که قرار است قلمرو خود را از صفر آغاز کند و گزینه هایی که در ذهن دارد را در قلمرو خود پیاده سازی کند. بازی در قرون وسطی آغاز خواهد شد که باید یک قلمرو را برای خود ایجاد کنید و با قرار دادن ابزار و نیرو های دفاعی قدرت مرزی خود را افزایش دهید و آن را در برابر نیرو های دشمن در امان نگه دارید. برای خود می توانید یک گروه تشکیل دهید و دوستان و نیرو های دلخواه خود را به بازی دعوت کنید. با گیم پلی عالی بازی می توانید برای ساعات طولانی سرگرم شوید و از بازی نهایت لذت را ببرید. بازی آنلاین می باشد و برای هر بار اجرای آن باید به اینترنت ذسترسی داشته باشید.

 


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

bpnew1
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام