بازی شبیه سازی اداره تلویزیون Empire TV Tycoon

چند هفته قبل در اپ استور شاهد معرفی بازی Empire TV Tycoon برای سیستم عامل IOS بودیم و پس از گذشت چند هفته، هم اکنون این بازی برای سیستم عامل اندروید در پلی استور نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است؛ بازی متفاوت که نمونه های مشابه آن بسیار کم مشاهده شده است.

ویژگی ها:

  • امکان مدیریت کانال شخصی خود به عنوان یک تجارت
  • افزایش مخاطب ها با پخش برنامه های جذاب
  • استخدام بهترین کارمندان برای مدیریت بهتر شبکه خود
  • انتخاب تبلیغات مناسب با توجه به برنامه های شما
  • بیش از 1000 فیلم برای انتخاب کردن توسط شما
  • امکان انجام مراحل پشت صحنه و کارهای آن
  • توزیع منابع در بهترین روش برای انتخاب ژانرهای مناسب
  • کشف شگفتی ها و عجایب صنعت فیلم در 50 سال گذشته

 

در بازی Empire TV Tycoon مدیریت شبکه تلویزیونی انحصاری خود را به عهده خواهید داشت. در این بازی شما به عنوان یک مدیریت شبکه تلویزیونی باید بتوانید با پخش برنامه هایی متفاوت و جدید مخاطب های بیشتری را جذب کرده و آمار بازدید شبکه تان را افزایش دهید. این کار با پخش برنامه های جذاب و همچنین استخدام کارمندهای باتجربه انجام میگیرد. شیوه درآمد زایی نیز به این صورت است که باید بتوانید با رزرو کردن تبلیغات جهت نمایش در شبکه تان، پول بیشتری به دست بیاورید تا هزینه های مدیریت شبکه را بتوانید پرداخت کنید.

تبلیغات متفاوتی برای پخش در شبکه تان به شما پیشنهاد می شود که برخی از آنها قانونی بوده و برخی دیگر نیز غیرقانونی. این که کدام یک از آنها را قبول کدام یک را رد کنید، اختیارش با خود شما می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکلی شما هستید که باید جوابگو باشید. اما باید بتوانید رد کردن و پذیرفتن تبلیغات را به گونه ای مدیریت کنید که بیشترین میزان درآمد را به دست بیاورید و کسب کنید.


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید

بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...


دانلود فایل ها و راهنما

download
bpnew1

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام