Empires and Allies

بازی پر تنش و مهیج Empires and Allies

با طراحی های عالی همراه با گیم پلی رقابتی در سبک استراتژیک
بیش از 10 میلیون دانلود در گوگل پلی
محصول استودیوی آمریکایی Zynga

کمپانی های مختلف و شرکت های فعال در حوزه بازی سازی که به صورت تلفیقی روی بازی های گوناگون فعالیت می کنند، حتماً یک یا چند نمونه بازی در سبک محبوب استراتژیک تولید و روانه بازار کرده اند. استودیوی خلاق Zynga نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. اگرچه این استودیو را با عناوین سری بازی های FarmVille می شناسند، اما Zynga با تولید بازی های دیگری همچون Empires and Allies پا به میدان رقابت در سبک های دیگر همچون سبک استراتژیک و آنلاین گذاشته است.

دانلود Empires and Allies

ویژگی ها :

  • طراحی عالی یک بازی استراتژیک
  • دقت به جزئیات بالا در اتمسفر مهیج
  • گرافیک مناسب با افکت های دیدنی
  • سبک گیم پلی جذاب در دسته بازی های استراتژیکی و آنلاین
  • امکان استفاده از جنگاوری های مدرن همچون بمب های اتمی، موشک های دوربورد، موشک های مدارگریز و …
  • قابلیت ساخت و توسعه کارخانه های نظامی برای تولید ابزارهای جنگی
  • امکان اضافه شدن به اتحادیه ها و متحد شدن با بازیکنان دیگر علیه دشمنان مشترک
  • امکان ایجاد یک ارتش حرفه ای با نیروهای نظامی هوایی، زمینی و دریایی
  • قابلیت ارتقاء و تجهیز نیروها و ساختمان های پایگاه شما

معرفی و بررسی بازی Empires and Allies

Empires and Allies عنوانی دیگر از سری بازی های استراتژیکی و آنلاین بسیار محبوب و جذاب می باشد که توسط استودیوی آمریکایی Zynga تولید و به صورت رایگان برای سیستم عامل های اندروید عرضه شده است. شما در این بازی پا به دنیایی می گذارید که فقط فرماندهان جنگی در آن حکمرانی می کنند. اگرچه ظاهر بازی شباهت بسیار زیادی به دیگر بازی های مشابه دارد؛ اما بر خلاف دیگر بازی های مشابه، بازی Empires and Allies از یک خط داستانی حماسی و البته ساده بهره مند شده است.

طبق ماجرای کلی این بازی، سازمانی تروریستی با نام GRA با انجام حملاتی گسترده علیه دولت های مختلف، جهان را به آشوبی غیر قابل کنترل کشانده است. دولت ها و کشورهای مختلف وارد جنگی عجیب شده اند که به ظاهر یک دشمن واحد دارند. اما GRA با ایجاد تفرقه و توطئه فضای روابط بین المللی را خطشه دار کرده و باعث می شود تا دنیا به طور واقعی وارد جنگی جهانی بشود.

حالا شما در نقش فرمانده پایگاه نظامی خود، می بایست تا سر حد مرگ از قلمرو و سرزمین خود دفاع کنید. شما باید در اقدام اصلی خود، مانع نفوذ دیگر دشمنان به سرزمین و پایگاهتان شوید و در اقدام بعدی، پایگاه های نظامی GRA و دیگر دشمنان را نابود کنید. در بازی Empires and Allies همانطور که از نام آن پیداست، کشورهای مختلف جهان وارد اتحادیه های مختلف شده و دنیا به حالت چند قطبی در می آید. شما نیز باید با وارد شدن به اتحادیه خودتان با دیگر بازیکنان به صورت آنلاین بازی کرده و امپراطوری خود را مستحکم کنید.

طراحی های جذاب، افکت های دیدنی در کنار گیم پلی داینامیک و رقابتی، بازی Empires and Allies را در دسته بازی های محبوب از سبک استراتژیکی قرار می دهد. اگر می خواهید از انجام یک بازی حرفه ای و چالش برانگیز آنلاین لذت ببرید، این بازی را امتحان کنید.