برنامه آموزش زبان انگلیسی English Class

به همراه 8 برنامه دیگر برای آموزش 8 زبان مختلف

گردآوری شده توسط سایت ApkTops

English Class برنامه ای برای گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از ان امکان یادگیری زبان انگلیسی را خواهید داشت. این برنامه به همراه 7 برنامه دیگر جهت آموزش و یادگیری زبان های خارجی دیگر نیز آماده شده است که در ادامه قابل دانلود می باشد.

english-class

 

ویژگی ها:

  • آموزش زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، روسی، ایتالیایی و …
  • تمام جملات به همراه افعال بی قاعده
  • چهار هزار کلمه مرتب شده در دسته های مختلف مانند غذا، حمل و نقل و مسافرت
  • مقاله های گرامر با پوشش تمام گرامرهای انگلیسی
  • 200 عبارت پر استفاده و مفید

 English Class برنامه آموزش زبان برای گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از آن امکان یادگیری زبان های خارجی را خواهید داشت. این نرم افزار در دسته بندی های مختلفی تشکیل شده است که می توانید با دسترسی به دسته مورد نظرتان به سادگی به محتویات آن دسترسی داشته باشید. این نرم افزار دارای دو بخش اصلی می باشد که در یکی از بخش های آن آموزش و در بخش دیگر شاهد امتحان از آموزش هایی خواهید بود که در بخش دیگر به شما داده شده است. در قسمت آزمون سوالات مختلفی از شما پرسیده خواهد شد که باعث افزایش یادگیری و تثبیت آنها خواهد شد. لغاتی که در این برنامه وجود دارد در دسته بندی های مختلف قرار گرفته است که باعث خواهد شد تا دسترسی شما به آنها بسیار ساده تر شود. 

توجه: در این پست علاوه بر برنامه آموزش زبان انگلیسی برنامه های آموزشی 7 زبان دیگر را نیز آماده کرده ایم که در ادامه قابل دسترسی است.