بازی سرگرم کنند برآورد Estiman

+ به همراه نسخه مود شده

Estiman بازی مناسب برای علاقه مندان به بازی های سبک ریاضی و چالشی می باشد. این بازی با گیم پلی متفاوت و جدیدی که دارد می تواند ذهنتان را به چالش بکشاند. سبک این بازی، پازلی فکری بوده که در سایت پلی استور نیز با استقبال مناسب و عالی مواجه شده است.

estiman

ویژگی ها:

  • دارای گیم پلی منحصر به فرد و بدون پایان
  • دارای گیم پلی آرامش بخش و سرگرم کنند
  • کومبوهای جالب که مهارت های بازیکنان را افزایش می دهد
  • صداگذاری و جلوه های صوتی بسیار هیجان انگیز
  • درگیر کردن مغز و به چالش کشیدن آن

 

در بازی Estiman مراحل مختلف و جذابی را شاهد خواهید بود. گیم پلی این بازی به صورت افزایشی به نزولی است. اگر بخواهیم بیشتر در مورد گیم پلی بازی توضیح بدهیم، باید بگوییم که در این بازی باید در هر مرحله ای که برایتان در نظر گرفته شده است بتوانید با کلیک کردن بر روی شکلها، اعداد، حباب ها و … بیشتر از نظر تعداد، آنها را حذف کنید. این کار باید در کمترین زمان ممکن انجام شود تا امتیازی که به دست می آورید بالاترین امتیاز باشد. به این منظور باید سرعت عمل بسیار بالایی نیز داشته باشید که بتوانید در عرض چند ثانیه هر مرحله را سریعا انجام دهید.

تفاوت هایی که در مرحله از بازی Estiman شاهد آنها خواهید بود، باعث خواهد شد تا محیط بازی و گیم پلی آن برایتان تکراری نشود چرا که در هر مرحله از آن ماموریت و چالشی جدید برایتان در نظر گرفته شده است که ظاهر آن به صورت کامل با مرحله و ماموریت قبلی تفاوت دارد. اگر از علاقه مندان به بازی های ذهنی و چالشی هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه بازی “برآورد” را از دست ندهید.