بازی اکشن و بسیار هیجان انگیز ETERNITY WARRIORS 2

با بیش از 10 مییلون دانلود از گوگل پلی

این روزها کمپانی Glu نیز به خوبی توانسته است محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران اندروید به دست بیاورد. این کمپانی با عرضه بازی های بی نظیری مانند FRONTLINE COMMANDO، Racing Rivals، DEER HUNTER 2014، RoboCop و … به خوبی جای خود را در میان کاربران باز کرده و نام خود را به عنوان یک تولید کننده بزرگ بازی های اندروید، شناسانده است. یکی دیگر از بازی هایی که توسط همین کمپانی برای اسمارت فونهای اندرویدی عرضه شده است، بازی ETERNITY WARRIORS می باشد که در سبک اکشن / حماسی طراحی شده است. در این بازی شما به عنوان قهرمان بازی، به بازی وارد خواهید شد و باید با استفاده از اسلحه های مختلفی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت به جنگ دشمنان رفته و بتوانید آنها را شکست دهید.

Eternity-Warriors-II

ویژگی های بازی ETERNITY WARRIORS 2

  • دارا بودن گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده
  • گیم پلی منحصر به فرد حماسی و شکست نیروهای دشمن
  • قابلیت استفاده از سلاح های اساطیری مختلف برای جنگ ها
  • آپدیت و ارتقا جنگجوهای داخل بازی
  • مشاهده کاربران آنلاین در بازی
  • قابلیت انجام بازی به صورت گروهی و آنلاین

نقد و بررسی بازی ETERNITY WARRIORS 2

مدت زمان بسیار زیادی از ورود شیاطین به زمین و شکست زمین ها می گذرد. آنها در آن زمان موفق به گرفتن و غارت کامل زمین شدند و حاکمیت زمین به دست شیاطینی افتاد که روز به روز برای نابود کردن و غارت بیشتر آن تلاش می کنند. در آن زمان که شیاطین حمله کردند هیچ کدام از قهرمان ها هم امکان مبارزه و شکست آنان را نداشتند و دلیل این امر نیز قدرت های فوق العاده ای بود که شیاطین داشتند و به واسطه همین قدرت ها، توانستند هدف خود را پیش برده و به آن، یعنی گرفتن سیاره زمین، دست یابند. اما اکنون پس از سال ها قهرمانی پیدا شده است که یارای مقابله با شیاطین را دارد.

این قهرمان به جنگ با شیطان ها می رود. شما کنترل همین قهرمان  را در بازی ETERNITY WARRIORS در دست خواهید داشت و باید به او در رسیدن به هدفش کمک کنید. همه چیز به شما بستگی دارد و شما باید بتوانید آینده زمین را نجات دهید.

در بازی ETERNITY WARRIORS شاهد صحنه های اکشن بسیار جذابی خواهید بود. این موضوع در کنار گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده دست به دست هم داده اند تا شما تجربه یک بازی اکشن / حماسی بی نظیر را داشته باشید. سلاح های متفاوتی برای جنگیدن با دشمنان در اختیار شما قرار خواهد گرفت که امکان ارتقاء دادن آنها جهت افزایش قدرت نیز وجود دارد. در مبارزاتی که در این بازی انجام می شود، شما با نیروهای دشمن مختلف و غول هایی متفاوت به جنگ خواهید پرداخت و تمام تلاش شما باید برای نابود کردن این نیروها باشد!